| tonyc7 a întrebat:

Unui barbat foarte indragostit de o femeie, atat de indragostit incat ii promite acesteia toata increderea si fericirea din lume alaturi de el, ca o va trata precum cea mai sfanta printesa, ca niciun alt barbat nu ii va oferi ce ii va oferi el, etc etc etc, ii cresc sansele de a fi acceptat de acea femeie (care e ceva mai versata decat el)?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un barbat adica tu foarte indragostit Tu esti acela?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Are șanse. Depinde de cât de proastă este femeia și de cât de mare nevoie are de un bărbat.

| Drimmero a răspuns:

Nu functioneaza daca nu strecoara acolo cuvintele magice precum "Fa, te iubesc sa moara familia mea de nu, mai am 4 pe langa tine, dar sa moara maicuta mea de nu tu esti viata mea, ochii mei din cap" se uda instant, o faci cascada esti nebun. Poti sa stai si in cap, daca nu e interesata de tine degeaba.

| SilentRain a răspuns:

Fapte nu vorbe goale
E patetica sa spui ceva ce nu ești capabil sa faci

| alina2k18 a răspuns:

La promisiuni= gargara nu pun nici pustoaicele botu' darmite femeile versate laughing
Raspuns final : isi ia jet instant = nu ii creste nici o sansa laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Suna a falsitate!

| Emma30555 a răspuns:

Genul asta de abordare, cuvinte goale, adică doar vorbe nu impresionează pe nimeni decât dacă e o fata proasta.

| NotNamed a răspuns:

Ce sanse frate... Cedeaza femeia de cum ii arata posesorul de testicule cheile de la e46. Restul vin pe parcurs.

| alexalx1234 a răspuns:

Lipsește BMW-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii cresc sansele s-o faca sa vomite. Reusita e aproape sigura.

| tonyc7 explică:

Am pus special aceasta intrebare fiind sigur ca va incepe avalansa de raspunsuri materialiste. laughing)) Pai pana la partea materiala (care oricum se va concretiza ea pe parcurs) nu trebuie sa fie mai intai... cuvantul? Si apoi... nu toate femeile sunt materialiste! De ce trebuie sa existe mereu aceasta parere generala?!