| DaCh0s3n0n3 a întrebat:

Urari de bine din partea unui fecior de 11 primaveri, TPU!

Doresc a pune si eu o intrebare:

Este recomandat sa porti o banderola ( de orice tip si culoare ) pe mana pentru a ii arata partenerului/partenerei suprematia?

Doresc raspunsuri serioase. Dau funda!

Multumiri anticipate si sanatate!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Una cu zvastica, asa sigur iti arati suprematia

| Violleta2022 a răspuns:

Sa traiesti copile!
Acum sa-ti raspund direct la intrebarea ta, NU, nu este neecsar sa porti nici o banderola nicaieri, sentimentele nu se arata, prin pancarde scrise, banderole si cine stie ce actiuni pe strada, se spun partnerei, se dau a intelege.
Chestia cu suprematia este mult mai complexa de cat ar putea-o intelege un copil de 11 ani, asa ca, tine-o simpla, langa casa, cu vorbele si gesturile frumoase.

De ce folosesti cuvinte gen "fecior" la 11 ani?
Ti-as pune parola la calculator, sincer

| Mak99 a răspuns:

Poate banderola de capitan de echipa, daca esti fotbalist si ajungi acasa de la meci si nu ai chef sa te schimbi sau poti sa te insemnezi ca vitele sau oile, daca simti neaparat asta.Pana atunci uita-te la Suprematia robotilor din Terminator 3.