| anonim_4396 a întrebat:

Urgeeent! Dau funda! Ce se poate intampla daca am cautat pe google,, filme cu minori". Voiam sa caut un articol despre lege dar mi.a dat de rezultate.Pot fi suspectată.Si am dat click din greseala pe un link de pe acolo care era anunt pe google la rezultate dar nu m.am uitat am iesit imediat.Se intampla ceva?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Evident ca nu se intampla nimic. Nimeni nu urmareste o accesare intamplatoare. Sunt cautati cei care vand si cumpara pornografie cu minori, nu cei care acceseaza intamplator siteurile care pretind ca au filme cu minori.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se va intampla niciodata nimic rau si/sau nici ilegal chiar si in cazul in care vei viziona nu unul ci toate filmele porno care pot fi accesate pe site-urile dedicate celor cu varsta de 18+. Poti sa te delectezi in voie fara nicio teama sau retinere. Succes!

| WeZo a răspuns:

Buna nu se intampla nimic