| Andra_3863 a întrebat:

URGENT! In septembrie aniversam un an de cand suntem impreuna, si am nevoie de idei cu ce sa facem in ziua aceea si ce cadou i`asi putea cumpara!
Mersi anticipat! :*

P. S. Dau funditaaa! :*

Răspuns Câştigător
| Anonim3007 a răspuns:

Un parfum, pregateste ceva romanitic la tine acasa si uitati-va la un film de dragoste, daca ii place footbalul o minge buna, un tricou, o sapca, o pereche de pantalon, niste adidasi scheitari jmecheri ...sunt multe variante ai din ce sa alegi doar gandeste bine ce ii palce lui si o sa gasestiii succes :*

4 răspunsuri:
| Sanzyka a răspuns:

Si eu am aniversarea de un an acum in septembrie... Eu m-am gandit sa ii cumpar un parfum si inca ceva dar ma mai gandesc ca nu stiu inca ce sad si o sa petrecem o zi intreaga doar noi doi :X:X
Ofera-i o zi de ne uitat :X

| Lexon a răspuns:

Andra esti super tare! Ce-ai facut pana la urma, sa nu facem si noi, ca urmatoarea ta intrebare a fost "Am nevoie urgent de ajutor sad cum poti trece mai usor dupa o despartire pe motive tampite?sad relatia a durat un an si o luna..."

| Andra_3863 explică (pentru Lexon):

Pai,nu am facut nimic iesit din comun. Prietenul meu este foarte gelos,asta a fost motivul. Si il stiu ca este asa. Dar nici o problema, s`a rezolvat, am un an si 4 luni cu el. big grin

| Angelblack a răspuns:

Andra de aniversarea mea de una an cu iubita ea mie mi-a dat un tablou cu noi doi sarutandune cu rama in forma de inimioara poti incerca si tu asa ceva