| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 16 ani si nu am sani si port sutien pushh up si ma intilnesc cu prt meu de doua luni si el cand ma pipae simte doar ca nu am sani ...si doreste sa ma intrebe ceva anume despre aceasta dar nu ma intreaba caci eu spun sa nu intrebe... cum sa-i explic ca nu am sani si ca mi-e frica sa nu ma lase? cum sai raps la intrebare?

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

El te iubeste pe tine sau "sanii" tai? Daca este sincer in sentimentele tale nu cred ca te va parasi pentru asta. Daca nu, atunci nu merita iubirea ta.
Daca vrei sa... iti zic ca operatia nu merita, ai putea totusi sa incerci ceva in privinta alimentatiei, am citit ca multe plante, plante din alimentatie sau plante medicinale, au substante care te pot ajuta.

| Dominicc a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta

| PoOfarina a răspuns:

Hey!
Cred ca in primul rand ar trebui sa renunti tu la complexul acesta. Nu pe toata lumea a inzestrat Dumnezeu. Daca toate femeile ar avea sani, cum ar mai merge afacerea in domeniul operatiilor estetice? Poate te vei mai dezvolta si atunci vei vedea schimbari si in ceea ce priveste sanii tai. In fond nu la 16 ani se incheie dezvoltarea fizica la fete. Mai este timp, insa cum ti-am spus ai rabdare si nu mai fi complexata!
Referitor la prietenul tau, te-as sfatui sa-i permiti sa te intrebe ceea ce vrea si sa ii raspunzi sincer, fara sa te jenezi. Stiu ca va fi putin greu, insa daca aveti o relatie bazata pe comunicare nu va fi o problema. Si nu uita ca daca te iubeste, o face pentru ceea ce esti, nu pentru ca ai sau nu ai sanii dezvoltati. Asa ca invinge-ti teama si spune-i ceea ce vrea sa stie. Daca tine cu adevarat la tine nu te va parasi.
Ai grija de tine!
Ciao!

| covexrobu a răspuns:

Bvo fata. Iti este rusine cu tine. Nu purta sutien push-up si nu te stresa ca sigur nu te va lasa din aceasta cauza. Sunt fete carora le sta bine cu sanii mici si sunt sigur ca si tie iti sta bine asa cum esti tu.

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Spune-i ca te simteai jenata de acest lucru si sa te inteleaga.nu cred ca te-ar parasi din acest motiv si daca te paraseste inseamna ca nu tine la tine si nu ar trebui sa te deranjeze acest lucru.

| alejinxique a răspuns:

Mai analizeaza-l. Daca nu te accepta asa cum esti inseamna ca nu te merita. Nu te simti complexata si ai incredere in tine.

| Liniuta_3048 a răspuns:

In primul rand nu ai de ce sa porti sutien daca nu ai ce baga in el.pentru ca s`ar putea sa ramai asa de vecilaughing uita`te si tu la vedete e actrita aia din piratii din caraibe aia e plata. dar poate fi sexi si fara bust. cat despre iubitul tau din cate ne-ai povestit de un tip calumea. daca nu te iubea iti dadea papuci.eu spun sa iti iei inima in dinti si sa ii spui care e problema ta. daca nu te accepta asa cum esti nu te merita.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt dezvoltata prea bine. Daca mai vrei sa fi cu mine bine.