| anonim_4396 a întrebat:

Am14ani si am o colega in clasa care imi place de ea cred ca si i-ei ii place de mine pentru ca se uita mereu la mine si daca ii zambesc zambeste si ea, si cand am fost in excursie m-ia cerut numarul meu de telefon dar erau o Multime de colegii in jurul nostru.Si as vrea sa imi spuneti cum pot sa ii spun ca imi place de ea ca eu ia-si spune dar nu stiu cum. Sper sa raspundeti, Multumesc

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Cu cuvintele tale. Lasă chestiile cu: împrieteneşte-te, aşteaptă ceva timp ş.a. Fi direct. Ea te place, tu o placi, ce mai vrei!?

Baftă!
Şi să îmi spui cum a mers.

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Simplu ii spui IMI PLACE de tine

| laptic a răspuns:

Invito la cina ce poti mai mult eu sunt fata si am 16 ani dar intru pe contul de TPU la fratelui meu sebi si intru pe ascunt el are 19 de ani