| Horen a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru.Plac o fata,care este cu mine in clasa si mai este si colega mea de banca si m-am atasat mult de ea,o plac mult.Ei bine,si ea mi-a dat cateva semne ca ma place:imi zambeste, ma ia in brate cand plecam si da semne ca ii place compania mea.Problema este ca niste tipi dintr-o clasa mai mare tot vin la noi in clasa,iar ea,mai se baga in seama cu ei.Mi-e frica sa nu mi-o fure tipii astia, si as vrea sa stiu ce ar trebui sa fac? Cum sa procedez ca sa fie cu mine?

Răspuns Câştigător
| Ðoolke_Myhaela_1985 a răspuns:

Pai asta am patit-o eu cu un baiat.Dar am fost proasta ca nu ia_m zis ce simt pentru elwinking.Eu am trecut prin asta si as vrea sa iti spun ca mai bine ii zici ce simti pentru ea si daca si ei ii place de tine o sa iti spuna.AI INCREDERE IN TINE(ascultama ca asta am facut si eu cu un baiat si a mers)SUCCES!(Funda?)

| Horen explică (pentru Ðoolke_Myhaela_1985):

Nu,dar,iti multumesc mult pentru ajutor.

| Ðoolke_Myhaela_1985 a răspuns (pentru Horen):

Imi pare foarte rausadpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Cosmin1I a răspuns:

Eu zic sa actionezi cat mai repede deoarece majoritatea fetelor asteapta asta de la un baiatwinking.Mai bine sa incerci decat sa traiesti cu regretul ca nu ai facut.o