| andru10best a întrebat:

Ai dat vreodata bani pentru o aplicatie?
Te-ai gandit mult pena cand ai luat decizia?
A fost ok procesul de cumparare?

Răspuns Câştigător
| Marius1789 a răspuns:

Da, am dat bani pe foarte multe aplicații/jocuri. Nu prea stau eu mult să mă hotărăsc. Când vrei să cumperi ceva online, te uiți și la comentarii, nu doar la poze. Eu am pățit așa ceva, am dat 40 de euro pe un joc, m-am uitat la comentarii și lumea era dezamăgită de produs, dar eu am spus "Poate nu este așa rău, hai să-l iau." Și așa am dat banii pe nimic, jocul era praf. Cam așa sunt eu, mă uit mereu la recenzii(comentarii) înainte de cumpărare.

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Majoritatea aplicatiilor le gasesti pe diverse siteuri si gratis daca stai sa cauti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am dat bani pe o gramada de aplicatii. Cel putin alea in google play sunt cativa lei asa ca nu ma gandesc prea mult inainte sa le iau

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu, nu merită.

| Zaygon a răspuns:

Inca nu am cumparat nici o aplicatie. Eu folosesc android si daca nu gasesc o aplicatie in magazin play o caut pe net si daca o gasesc descarc apk-ul, upload in telefon via airdroid, install and enjoy. Au si cazuri in care pentru. a putea instala o versiune full a unei aplicatii imi cerea telefonul rootat si am renuntata ca telefonul e inca in garantie.
Ca sa cumperi trebuie sa ai atasat un card la contul de google prin intermediul google wallet(in Romania inca nu merge cu contul de paypal). Partea proasta e ca daca ai atasat cardul la cont si dai deviceul la cineva iti poate goli cardul cum are chef.
De ce iti zic chestia cu cardul, pentru. ca am vrut sa descarc o melodie din google music care era 0.00 ron dar trebuia sa atasezi cardul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am dat bani pentru o aplicație.M-am gândit mult până am comparat-o.Da, a fost ok procesul de cumpărate. Dacă îți place aplicația descarc-o! Ce mai aştepți?