| HappyPills a întrebat:

V-ati inceput viata sexuala?
Cum le-ati spus parintilor si ce reactie au avut?

Răspuns Câştigător
| unareafoc a răspuns:

Eu nu le-am spus.au aflat singuri si au avut o reactie f neasteptata de mine.ma asteptam sa urle sa faca spume si chestii din astea si dupa care sa ma oblige intr-un fel sau altul la o relatie serioasa ca sa nu umblu din "floare in floare" dar surpriza nu a fost asa, au fost destul de calmi si au incercat sa ma faca sa ma indepartez de baiatul respectiv incercat sa imi arate ca nu ma merita si au reusit, cu greu dar au reusit pentru ca am vazut singurik ce se intampla si ca aveau dreptate

9 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

@BitterSweet, ai vorbit serios? laughing)

Mai, la mine stiau dinainte, ca plecasem cu iubitu la mare pentru o luna. laughing)
Si mºa sunat sa ma intrebe : Na... facusi?
Zic : Ce?
Mama : Alea alea laughing
Zic : Aha laughing
Mama : Si cum fuº?
Zic : Foarte bine laughing
Mama : Ma bucur mama laughing

Cand am ajuns acasa se uitau la mine de parca eram extraterestru laughing Dar nu am avut probleme cu ei pe tema asta.
Ce-i drept, aveam 19 ani laughing APROAPE

Cand am trecut la al doilea iºam zis la mama :
"Auzi mama. tu mai tii minte cand tiºam zis ca o fost f bine cu?"
Mama : "Aha! Dc? "
Pai sa stii ca nu fuº, ca acu fac diferenta laughing))

| Anca a răspuns:

BitterSweet, nºam mai auzit ...pe cuvantul meu laughing)

In cazul nostru... nºa fost cu sampanie. Ce putea sa le zica : " Mama, tata. EA e nr...laughing)

| Arthur a răspuns:

Au sarit in sus de bucurie si am sarbatorit cu sampanie!

| Arthur a răspuns:

@Anca... Da, dar nu erau parintii mei, erau parintii lui.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Inca nu mi-am inceput viata sexuala...si bineinteles cand voi face acest lucru ii voi spune mamei mele pentru ca este mama mea pana la urma si are dreptul sa stie cam tot despre fata ei...si la tine cred daca ai avea o relatie serioasa oare ce reactie sa aiba

| ShineMe a răspuns:

Da mi-am inceput ca baiat si nu inteleg ce problema ar fi daca ar afla ca copilu lor si-a inceput viata sexuala. Ei au fost virgini pana la 20 de ani? Ca fata ma refer.Ca baiat nu prea se comenteaza cu aprintii despre viata sexuala. Dar nu cred ca ar fi asta o problema atata timp cat o face protejat nu e o "panarama" nu a inceput ca altele la 12-13 ani

| vykkusor a răspuns:

Da mi-am inceput viata sexuala si daca sa fiu sincera nu am dat fuga la parinti ca sa le spun pentru ca nu cred ca vor avea o reactie placuta.

| shishilik a răspuns:

Pai mama nu se astepta, dar o cerut toate detaliile posibilelaughing nu am avut probleme cu ai meitongue

| blondutzata a răspuns:

Glumest eu am doar 19 ani si as putea sa mi-a incep sexual dar nup crede-ma nu-mi prea place eu am o pretena de 1 ani si mi-a zis ca este greu sa treaca cu bine de parinty si a rezolvat cu parinty ei si a zis ca vrea sa o termine ca-asa isy distruge propriu corp oo da mai intrebat ce reactie a avut parinty mai dar pacat ca eu n-am inceputo asa dar pretena mea parinti ei erau in stera sa o arunce afara dar dupa aia sau decis sa nu mai o lese cu viata sexuala