| DonGiani a întrebat:

V-ați îndrăgostit vreodată la mare? Spuneți povestea reala. Dau funda celei mai frumoase povesti happy

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da; la mare... depărtare: la Marea Baltică. De o siberiancă...

| sofisis a răspuns:

Cred ca nu exista om sa nu se fii amorezat macar o data intr-o vacanta. laughing

| SG1995 a răspuns:

Nu, dar in ultimi 3 ani in fiecare vara m-am indragostit de cate o tipa si de fiecare data am luat rekt.

| deeeaqq a răspuns:

Da, de mine

| DonGiani explică (pentru deeeaqq):

Narcii

| deeeaqq a răspuns (pentru DonGiani):

Ee, nu mai spune la nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o datã când am fost mic, a fost prima datã când am vãzut niste sfârcuri laughing