| silviutza_4359 a întrebat:

V-ati indragostit vrodata la prima vedere?

Răspuns Câştigător
| Cypronge a răspuns:

Exista dragoste la prima vedere dar din pacate nu e impartasita,
chiar daca tu te indragostesti de o persoana prima data cand o vezi asta nu inseamna ca va face si ea la fel.

8 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Da, o singura data. A durat 2 ani pana sa accepte sa fim impreuna... Si acum suntem impreuna de 7 luni

| anaaa13 a răspuns:

Eu una nu.

| BellsC a răspuns:

De indragostit nu, dar de placut da!

| lavyBandB a răspuns:

Sincer da... iar acea dragoste a fost impartasitahappyAcum avem o relatie f frumoasa la care nici nu ma asteptam:X

| zeitaana a răspuns:

Da:X dar nu te avanta intr-o relatie daca nu il cunosti foarte bine

| ilegale a răspuns:

Chiar nu, mereu am stat sa analizez si sa cunosc persoana respectiva dar niciodata nu e prea tarziuwinking

| bobo_1088 a răspuns:

Da...acum sunt in aceasta situatie straight face sad

Cypronge are dreptate... daca eu m-am indragostit de acest baiat...nu inseamna ca si el a facut la fel crying

asta e ...viata merge mai departe,happy big grin

| JustAGirl_3031 a răspuns:

Nu pot sa spun indragostit, dar mi s-a intamplat de vreo 2 ori. Am inceput sa am fluturasi in stomac. Se pune si chestia asta?