| anonim_4396 a întrebat:

V-ati inselat vreodata iubitul/iubita? Daca da de ce? Va pare rau? Si v-a iertat pentru ce ati facut?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu. E minimumul de respect pe care-l acord fiecărei relaţii indiferent de mulţumirile sau nemulţumirile adiacente.
Pur şi simplu dacă-s cu una, apoi cu-aia sunt până se termină povestea.

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca inseli, se mai numeste persoana inselata iubit sau iubita? Iertarea eclipseaza partial dragostea, un nod reduce trainicia!

| Азбука a răspuns:

Toti suntem niste curiosi, si o facem din pura curiozitate laughing

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu am facut-o pentru ca eu consider ca am fost mult prea corecta fata de ei! joc prea mult cu cartile pe fata. daca as fi facut-o? sigur ca as fi facut-o pentru ca nu as fi avut acasa ceea ce mi se oferea in afara casei! regrete? 0 cred.laughing

| ynna93 a răspuns:

Nup.:d

| pwp a răspuns:

Tu ai facut-o?

| Beibitza a răspuns:

Cand am fost inselata, am inselat si eu... nu m-am mai uitat inapoi... s-a spulberat totul si nu-mi pare rau.