| OanaSimpluu a întrebat:

V-aţi înşelat vreodată iubitul/iubita? Fiţi sinceri! ^^

Răspuns Câştigător
| Lauraaxx a răspuns:

Sincer? am fost tentata odata. dar m-am gandit mai bine. Ce sa aleg intre o relatie serioasa care o am de 2 ani sau o aventura care mai mult de o luna nu avea sa dureze? happy si era clar ce trebuia sa aleg asa ca am facut alegerea potrivita! :*

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine m-a inselat eu nu.

| RXN a răspuns:

Nu si nici n-as face-o. Daca vreau sa-mi fac de cap, ne despartim, sa-l ranesc sau sa-l umilesc in felul asta ar fi o dovada de prostie crasa din partea mea si as demonstra ca nu l-am respectat niciodata.

| elasexygagica a răspuns:

Nonstoplove struck

| Ecea a răspuns:

Daca te referi la inselat, in cazul celor de 12 ani e total diferit.
Faptul ca ti de mana o alta fata sau un alt bataiat si va pupati pe banca in parc,asta este o prostie.
Daca discutam la varste mai avansate,da.
Toata lumea inseala, si nu doar barbatii, si femeile insala de 2 ori mai mult,doar ca ele o fac mai cu cap.
Noi barbatii suntem prosti de gura si ne spargem imediat, dar ele nu sunt chiar asa, intra cu secretul in pamant.

@XxSh0xFirexX Imbecil esti tu prietene.
Cand o sa vrei sa i-o tragi lui nevasta-ta si ea o sa iti spuna "azi nu, ma doare burta" sau "sunt obosita nu am chef" si tu o sa ai oole umflate, atunci sa vi la mine si sa imi spui ca nu ti-ai inselat iubita/nevasta.
Dar la 12 ani ai tai ce sa discutam...

| Jigsaw a răspuns:

Cu ce te ajuta sa afli?

| devilll a răspuns:

Cand am avut prietena chiar daca a fost o relatie de cativa ani niciodata n-am inselat-o nici macar cu un sarut
in schimb ea...
ecea oarecum ai dreptate
dar daca i vorba de azi nu si continua o zi doua trebuie sa intelegi nu pleci repede la alta

| Alina0491 a răspuns:

Da. mi-am inselat patenerul sad muncea mai mereu, nju-mi mai dadea atentia cu care ma obisnuisem, cand ne intalneam era mereu obosit. Eu m-am fost angajata recent la un restaurant iar un " coleg" era ft atent cu mine si am cam facut-o lata. Mi-am inselat iubitul cu acel " coleg ". Am decis sa ma despart de iubitul meu deoarece nu ma puteam ierta pentru ce i-am facut. Toata desparteala nu a durat decat 1 saptamana si ne-am impacat iar dupa 2 luni m-a cerut in casatorie iar acum... mai este ft putin si voi devenii sotia lui. Am inselat dar nu as mai face-o!

| raluca250 a răspuns (pentru Alina0491):

Felicitarii >big grin

| Alina0491 a răspuns (pentru raluca250):

Daca pentru nunta, multumesc frumos >big grin

| raluca250 a răspuns (pentru Alina0491):

Pentru nunta era:*

| Alina0491 a răspuns (pentru raluca250):

Multumesc. dar nunta mea nu va fi tocmai una intr-un moment de fericire sad ieri a decedat bunicul meu, maine e inmormantarea ( maine ar fi facut 72 de ani ) iar pana la nunta mea mai sunt 18 zile sad off... nu stiu cum o sa rezist...sad

| raluca250 a răspuns (pentru Alina0491):

Asa a patit si fina mea,
inainte de nunta cu aproximativ 2 saptamani a decedat fratele sau straight face calcat de tren I don't want to see
Dumnezeu sa-l ierte >big grin

| Alina0491 a răspuns (pentru raluca250):

Sa-l ierte dumnezeu sad

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Eu nu mi-am inselat niciodata iubita chiar daca stam la distanta
si cred ca cei carei o fac sunt niste imbecili/e

| Madiitza a răspuns:

Nu,si nu as faceo!
A trada pe cineva e cel mai naspa sentiment! Daca esti indragostit de cineva cu adevarat ai ochi numai pentru el! Daca vrei sa il inseli, mai bine il lasi! tongue. :*

| YuuLyan a răspuns:

Nup...cat despre tine ela iti place viatawinking

| krina07 a răspuns:

Nu.nici odata.cred ca cei care o fac cauta doar aventuri si nu au intentii serioase!

| Octavian94 a răspuns:

Niciodata. am tinut la fiecare fata cu care am fost si am respectato.