| uncopilzapacit a întrebat:

V-ati inselat vreodata partenerul/ partenera?

Din ce cauza? Cum a fost? V-a iertat dupa?happy

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, nu l-as insela pentru.ca m-as pune si eu in locul lui, nu as suporta o tradare... daca nu imi convine ceva la el, ori ii spun si incearca sa sa se schimbe, ori ne despartim. E un gest oribil sa iti inseli partenerul/a, daca il/o iubesti atunci eu cred ca nu inseli, oricat de mare ar fi tentatia, mai ales ca roata se intoarce.

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

De curitate, traznet, da!

| nobody_9468 a răspuns:

Da, pentru ca tipul cu care l-am inselat il adoram de mult timphee hee.
Dat fiind ca tipul era o bunaciune, a fost palpitant.
Pentru ce sa ma ierte?laughing. Ne-am despartit fara sa-i dau un motiv anume si dupa 2 saptamani ma abordeaza pe mess si ma intreaba ce se intampla cu noi, care "noi"laughing? Si cred ca am fost foarte sincera cu el cand i-am spus "cand tu erai in parc si ma asteptai, eu eram cu altul in celalalt parc.de ce? fiindca asa e cand apare ceva mai bun, mai nou pe piata", ok dupa care el m-a amenintathee hee. Tipul poate a fost dintre putinii care m-au iubit si aveau incredere in mine, era cam prostut crede orice, d'aia cred ca s-a si intamplat asta.

Bafta.

| Baby a răspuns:

Da. Dar nu sex.laughing doar sarut. Si a fost ok. dar dupa m-am simtit vinovata. si Nu, din pacate, nu m-a iertat.;(

| mystik a răspuns:

Da, s-a intimplat o singura data si de atunci am zis ca nu o voi mai face niciodata...am facut-o din cauza ca eram singura si ma simtzeam uitata de toti, prietenul meu nu era in oras si mi-am zis sa ma distrez un pic si eu, a fost super,,, pina cind nu a aflat prietenul meu de asta si atunci a tb sa dau de fata baiatul cu care am facut-o! a fost ingrozitor, dar totusi m-a iertat, cu acel baiat doar m-am sarutat!

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Nu sunt mandra de asta, dar mi s-a intamplat odata la un party. baiatul era foarte dragut si nu ma rezistat, ma gandeam ca oricum prietenul meu n-o sa afle niciodata insa dimineata am inceput sa regret, sa ma simt vinovata asa ca i-am spus. Iti dai seama care a fost reactia lui, s-a suparat rau de tot pe mine si m-a parasit. Partea buna e ca dupa 2 saptamani l-am revazut pe baiatul cu care il inselasem, am iesit la un suc, am stat de vorba si pana la urma ne-am combinat. am avut o relatie de 4 luni, destul de putin dar a meritat, nu regret nimic.

| MsETouch a răspuns:

Da... la o petrecere si am ales sa-i spun lui deoarece auzisem de la o prietena buna ca baiatul deja incepuse sa se laude la lume si ma inteles si am fost mult timp impreuna de atuncibig grin