| Birdie a întrebat:

Aţi fi în stare să treceţi peste faptul că partenerul/partenera v-a înşelat?

Răspuns Câştigător
| PsychologyCupid a răspuns:

Niciodata in vecii vecilor laughing Eu am 2 reguli uriase care nu le suport. Nu ma mintii sau sa ascunzi ceva, si nu ma insela.Pentru prima, mai fac exceptii, toata lumea minte cand e pusa la colt, nu-i nimeni perfect, dar pentru inselat, daca eu nu te insel si iti sunt fidel, ce cauti la altul? Spune inainte ca nu mai vrei sa fii cu mine, ca nu ma mai iubesti si apoi du-te si fai gang bang ca nu-mi pasa, dar nu asa. E o chestie care nu as putea-o ierta nici daca ar spune ca se omoara. As incuraja-o sa sara daca m-ar insela. Regula De Aur : NEVER FKIN CHEAT! Sa nu-l ierti Claudia. 95% din barbati inseala mai mult de o data. Mult noroc happy

18 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Sincer nu cred ca as putea trece cu vederea acest lucru. Daca m-a inselat inseamna ca poate numai tine la mine s-au ca numai are aceleasi sentimente pentru mine.Intotdeauna cand persoana iubita ne inseala inseamna ca vede in alta persoana ceea ce nu vede in noi si este normal sa ne doara.
Odata ce te-a inselat sigur o va mai face asta daca l-ai ierta de prima data.
Am trecut si eu prin acest lucru si desi il iubeam mult nu am putut trece peste asta si acum fiecare e pe drumul lui. Oricum nu ar trebui sa ne simtim nici o clipa vinovati daca nu ii mai dam o sansa, cine ne iubeste cu adevarat cu siguranta nu ne va insela niciodatahappy

| carminaburana43 a răspuns:

Niciodata nimic nu ar mai fi ca inainte.

| mona a răspuns:

Nu cred ca as putea trece peste

Răspuns utilizator avertizat
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Nu stiu..depinde mult de situatie. O parte din cei care spun NU nu vor sti adevaratul raspuns decat in momentul cand vor fi pusi intr-o astfel de situatie. Eu as vrea sa il iert, as vrea sa raman cu el, daca am avea o relatie frumoasa dar astfel de lucruri distrug usor o relatie. Cred ca l-as ierta. Depinde si de comportamentul si atitudinea lui.

| Bubulin4ik a răspuns:

Nu niciodatasad e peste puterile mele, si nu te sfatui nici pe tine!:* Bafta!

| DarkTheory a răspuns:

Sa trec peste? I-as spune frumos, " ai ales sa fi cu ala, acum lingel in c.ur pana cand nu mai poti ". Nu poti trece peste asa ceva, de nu mereu vei fi loat de fraier si tu vei trai ca un prost cat timp prietena/ prietenul tau se va distra cu alta persoana si tu vei sta sa o astepti ca un tampit...

| Azµre a răspuns:

Nu! Punct Relației!

| Lizzu a răspuns:

Nu,nu as avea resurse sa mai incerc ceva cu cineva care nu m-a preferat indeajuns.

| Exilee a răspuns:

Daca este prima oara, voi tece peste, daca este a doua oara atunci deja este chiar o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu,niciodată n-aş fi în stare.
Nu aş putea trece peste asta, este ceva care te marchează pentru tot restul vieţii.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca si eu am fost vinovat de decizia ei.

| SefaTa97 a răspuns:

Nu. Eu, nu!

| DumiY a răspuns:

Buna!
Pai sincer nu stiu.
Depinde si de situatie. Poate ca l-as ierta, doar ca daca se intampla prima data se va intampla din ce in ce mai des in unele situatii.
Nu stiu ce voi face daca se va intampla candva asta, probabil ca as vorbi cu cineva care ma va putea sfatui.
Pa, pa!

| Jackul336 a răspuns:

Nu. e ceva ce te va marca mereu
desi vei pastra relatia asa ceva nu uiti
cand exista destule persoane care nu inseala, e indicat sa oferi o sansa cuiva care merita

| ღNuTzAღ a răspuns:

Nu stiu ce sa spun..la felul cum il iubesc..credca da.dar oricum nu va mai fi nimic ca inainte.

| Veleno1 a răspuns:

Nu,si nici daca m-ar minti.

| Tequuilla a răspuns:

Dacă nu îl iubeşti îl/o da-i dracu repede.Dar să treci peste, sa-l/sa o ierţi nu.Pentru că dacă acea persoană te iubea nu ar fi făcut asta, de ce să rămâi cu el/ea? Părerea mea!
Pup kiss