| HiTman08 a întrebat:

V-ati mastubat vreodata cu gandul la o femeie matura, mai in varsta? Daca da, cine era?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Profesoara evident, oricum are maxim 40 de ani si arata bine happy

5 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Gluma asta cu,, tata,, e atat de fumata incat nu mai are de mult haz!

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

P-da... Stai,. stai, mai stai putin... Sunt, fata, cum sa ma masturbez cu gandul la o femeie? o.O

| HiTman08 explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Atunci cu gandul la un barbat matur?

| fqwaf a răspuns:

Da. Oricum nu ai cunoaste daca ti-as spune

| Dice3 a răspuns:

Era profa mea de mate, avea mustata, muschi la picioare, transpira mult si ragaia la greu, femeia perfecta