| Barajag a întrebat:

V-ati ranit vreodata facand sex sau dragoste in zonele intime?big grin

Răspuns Câştigător
prfml
| prfml a răspuns:

Nu, dar am auzit o chestie la cineva, era cu prietena lui si au facut dragoste pe un pat dinacela vechi, el dadea, ea incepuse sa tipe ceva mai tare, el cand o auzea ca tipa dadea si mai tare pana la un momentdat cand ea a spus da-te dracu jos de pe mine ca mi-a intrat arcul de la pat in... laughing

27 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, din greseala. Am intrerupt totul, m-am spalat bine cu exces de apa si sapun si m-am dezinfectat cu putina betadina.

| Flav a răspuns:

laughing Tu esti mai ceva ca Laura Andresan.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu, datorita lubricantului.

| SweetCandy a răspuns:

Sa iti schimbi numele in ursulika-pornelalaughing
si nu glumesclaughing

| Barajag explică:

@criticul:si nu s-au facut omleta outele?rolling on the floor

| Barajag explică:

@sweet:nu cred ca am vorbit atat de pornografic, incat sa-mi schimb numelehappy

| Barajag explică:

@furni:la intrebarea asta nu am adus vorba de masochism, sincer am intalnit cazuri in care persoanele s-au accidentat facand sex sau dragoste, acum fiecare intelege intrebarea cum dorestehappy.

| Barajag explică:

@auran:tu crezi ca lui Dl Bro ii pasa de dintii fetei?rolling on the floor

| Barajag explică:

@bro:la tine nu a fost nevoie de interventii?rolling on the floor...

| Barajag explică:

@mcvlad:nu inteleg ce ai tu impotriva mea daca pun aceste intrebari.Fiecare e liber sa posteze ce intrebare vreabig grin...imi place sa ma amuzhappy... te-am lamurit?

auran
| auran a răspuns:

Bro si ce a patit fata, si-a rupt dintii?

| devilll a răspuns:

Da si ioi ce-a durut am crezut ca mi-am rupt-o am fo putin prea salbatic atunci si hopa o partida cam amuzanta am ras de mam spartlaughing

| JoJo a răspuns:

Mah volt deci trebuie sa zic cv, nu ma pot abtinelaughing esti cea mai amuzanta persoana de pe TPU.fratelaughing tine-o tot asa ca esti tarerolling on the floor

| cris82ro a răspuns:

Aoooleooo ma uimeste cu fiecare intrebarelaughing Nu m-am ranit eu dar am i-am spart usor buza eibig grin... eram prea incinsi aman2 si in timpu unui "oral"... s-a intamplattongue

| volt a răspuns:

Da, eu am ramas o data fara puta. Dar cand m-am uitat a doua oara era acolo la fel de maiestuoasa. M-am trezit din cosmar si am mai baut o bere.

| volt a răspuns:

Am uitat sa zic. Cand am facut sex sau dragoste in zonele intime nu m-am ranit niciodata. Dar cand am incercat sa fac sex sau dragoste in alte zone a iesit urat. In ureche e foarte dificil sa intri de exemplu. La fel, sexul la subrat poate fi periculos. Iar cel mai periculos este sexul in zona zoster. Nu vreti sa stiti

| mioara a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

| stefytm a răspuns:

No way! sper nici sa se intample asa ceva desi nu prea vad cum am putea sa ne ranim in zonele intime

| mcvlad a răspuns:

Ti-am mai dat un raspuns o data. Te simti bine cand citesti raspunsurile? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata... din cauza eilaughingsarea pe gogu ca o minge de ping pongrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am ranit propriu-zis, doar ca mi s-a intamplat ca partenerul sa fie...cam brutal si m-au apucat niste dureri...nu le pot descrie, dar oricum s-a dus naibii tot sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Niciodată, sunt foarte atentă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, draga, eu o fac pentru placere, nu-s masochista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii? Trebuie sa-ti marturisesc... odata o gagica... avea dinti... acolo... jos rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auran, nu chiar pe toti, a ramas doar stirba. A necesitat mai multe interventii rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, n-am remarcathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot timpul