| valentinamarinamary a întrebat:

V-ati surprins vrodata parinti facand sex? Si daca da cum ati reactionat?laughing

16 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Nup, dar am intrat odata in camera lor sa-i intreb ceva si am vazut prezervativul folosit sub pat laughing Am ramas :O si am iesit incet, de parca nu s-ar fi intamplat nimic laughing

| Neagandalf a răspuns:

Da de vreo 2 ori pai prima data imi uitasem telefonul la ei in camera si nu am stiut, si m-am dus sa il iau si cand am intrat am iesit de urgenta rolling on the floor.
Si odata cand am venit acasa de la antrenament, am venit mai devreme si ups.
Si deseori ii aud noapteatongue

| luniii a răspuns:

Niciodata. Dar nici nu ar fi frumos din partea mea sa ma bag in treaba lor, adica ii inteleg doar sunt casatoriti.Si daca as auzi cumva zgomote sau cv m`as face ca ploua si as pleca eventual de acasalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am prins ca bucsa, imi uitasem telefonul da eu nu au stiut ca au avut cearceafu, da i-am vazut si stiu si unde sunt prezervativele lor.

| Vibrations a răspuns:

I-am prins facand sex, dar nu impreuna

| gabrielaoana11 a răspuns (pentru Vibrations):

Adica cum nu impreuna:O:O

| Vibrations a răspuns (pentru gabrielaoana11):

Pai ai mei sunt despartiti, fiecare la casa lui

| valentinamarinamary explică (pentru Vibrations):

Si ai surprins vreunu?rolling on the floor

| Vibrations a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Auzi, nu esti cam micuta sa pui astfel de intrebari? Cati ani ai?

| valentinamarinamary explică (pentru Vibrations):

Aproape 15 ....nu cred!winking!

| valentinamarinamary explică (pentru Vibrations):

Auzi.dar tu locuiesti in Romania?

| Vibrations a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Da, de ce?

| valentinamarinamary explică (pentru Vibrations):

Intrebam....am crezut ca in Italia da lasa..scz oh go on!

| AlbertSeby a răspuns:

Doar ii auzeam.Si cand mergeam cu tata la cumparaturi cumpara cate o cutie de prezervative. Oricum ma faceam ca nu vedeam si nu auzeam.

| dulaul a răspuns:

Da si i-am mai auzit noaptea insa nu ii baagam in seama pana la urma sunt amandoi impreuna si este normal.