| carmi_6480 a întrebat:

Va amintiti des de prima iubire? Credeti ca se uita vreodata primul sarut, primele atingeri sau prima noapte de iubire?

Răspuns Câştigător
| Diav0la a răspuns:

SI inca cum... prima iubire, primul sarut .prima noapte de dragoste (de dinaintea razboiului ce-l ducem in cotidian mai tarziu ) ...sunt de neuitat .Mai ales ca totul se petrece la varsta cand sentimentele au o amploare de nebanuit si dau dragostei fata cea mai placuta, cea mai nebuneasca. Simti ca ai aripi si poti zbura, simti ca poti totul si nu ti-e teama de nimic... Si acum dupa atatia ani ...rememorezi cu placere clipele petrecute impreuna...

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Imi aduc aminte si nu, nu se uita.

| Dan a răspuns:

Hai ca e buna intrebarea! Eu nu uit prima iubire, dar nici copilul meu din flori(fetita mea).

| yuli10 a răspuns:

Sunt de acord cu danutza. mai bine de atat nu poate fi zis.

| danutza a răspuns:

Cu timpul prima iubire se uita iar prima iubire ramane actuala relatzie

| bluerose a răspuns:

Nu ai cum sa uiti asa ceva. Sunt amintiri pe care le porti in suflet toata viata.

| margaritar a răspuns:

Prima iubire...defapt sg iubirestraight face....singurul barbat din viata meah...singura persoana caruia i'am spus te iubesc...singura persoana.....nu mai conteazastraight face...viata merge inainte happy

| SweeTLemon a răspuns:

Acuma imi traiesc prima iubire adevarata :X cele mai frumoase vremuri.Il iubesc si ma iubeste love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nuhappyindiferent daca a fost placuta sau nu..macar o farama din amintirea aceea nu ai cum so uiti...

| krys09 a răspuns:

Eu nu pot uita prima iubire nici acum dupa ce au trecut 5 ani de la despartire, asa ceva nu se uita niciodata chiar daca nu vom mai fi impreuna niciodata... s-a intiparit in suflet...