| shim a întrebat:

Va considerati destepti?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,dar cand vad atata prostie in jurul meu ma simt mai bine.

| elasexygagica a răspuns:

Zooper desteapta love struck

| Roberta a răspuns:

Ce intrebare, cred ca trebuie sa-i lasam pe altii sa decida.

| Klepto a răspuns:

"Ştiu că sunt prost. Dar când mă uit în jur, prind curaj!" – Ion Creangă.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Dar nici prost. Daca eram destept eram savant. Daca eram prost, eram bogat ca Becali, Adrian Minune sau Guta.

| Enna90 a răspuns:

Ca porcu zburator! laughing

| LolLzz a răspuns:

Pai eu cred ca nici destept si nici prost chiar daca colegii mei zic ca sunt destept

| compaq15 a răspuns:

oricum, urasc oamenii care se dau destepti, dar sunt prosti facuti gramada

| DariWillis a răspuns:

Da, chiar foarte desteapta. dar ma sperie cand vad ca multi prosti cred despre ei ca ar fi destepti...si atunci ma intreb. daca de fapt si eu sunt proasta, dar ma cred desteapta. dar mama zice ca sunt desteapta, deci trebuie sa fiu! laughing

| FallenDude a răspuns:

Nu ma consider destept... dar nici prost! Cel Putin Stiu cate ceva din toate... nu am trecut prin viata degeaba!