| anonim_4396 a întrebat:

Va considerati destepti? de ce (doar daca aveti chef)?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Nu, dar nici proastă.
Adică, pot, totul e să vreau.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai am mult de evoluat până să mă pot considera o persoană deşteaptă...şi probabil nici atunci.

| mgtow a răspuns:

Fiecare om e destept la anumite categorii, intelectualitate, socializare sau la nivelul nerviilor se stapaneste. Unii oameni nu se impaca bine cu matematica dar sant intregi la cap cand vorbesti cu ei, altii sant nervosi si vorbesc urat dar stiu bine matematica si tot asa. Om cu dizabilitati mintale vezi daca critica fara rost pe cineva si se crede cel mai tare sau se lauda de pomana.

| zurick a răspuns:

NU.Ma consider o alta fiinta total neimportanta de pe Terra.Asta e purul adevar.Pa!

| Crucified a răspuns:

Da. Nu am eu cine ştie ce cultură generală, mai am multe de învăţat, dar nici la pământ nu sunt.
Eu sunt aşa mai realistă, în niciun caz idealistă. Dar foarte rar mai sunt şi visătoare, dar hai să nu deviem. Deci, cum a zis şi Crissu3005, raţionez bine, de aceea sunt o persoană raţionalistă.

| Vans a răspuns:

Nu prea.

| fadnox a răspuns:

Nu, ar trebui?

| Crissu3005 a răspuns:

Da,ma consider desteaptalaughingpoate nu am dreptate, cine stie acum? am incredere in mine.Sunt o persoana ancorata la realitate, rationez bine in general dar asta nu inseamna ca nu ma inacapatanez sa nu imi ascult ratiunea si sa gresesc.Eu m-am maturizat fortat putin deci...da, ma consider desteapta, am invatat foarte repede din greseli.Asta nu inseamna ca sunt aroganta, ci doar realista.Stiu ca nu sunt cea mai culta persoana, poate nu am o cultura generala incredibila, cu siguranta nu ma consider o printesa a "desteptaciunii", dar sunt putin cam departe de a fi proasta

| InfamulGeorge a răspuns:

Am ajuns la nivelul in care constientizez ca nu sunt destept. Fac legaturi rapid in cap, dar doar atat, sunt prea multi destepti pe lumea asta, nu putem fi toti.