| anonim_4396 a întrebat:

Cum va considerati prosti sau destepti?

Răspuns Câştigător
| Zennooonn a răspuns:

Hey! Eu ma consider desteapta dar nu o mare desteapta adica nu sunt o proasta pe care trebuie sa o conduca alti. In general nu ma caracterizez singura ii las pe altii sa faca asta. Pa-Pa

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu voi accepta niciodată să fiu luată de proastă!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

O persoana obisnuita.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu prefer să spun că mai am multe lucruri de învăţat.

| Danyel a răspuns:

Normal

| helpu a răspuns:

Acolo.intrehee hee Poate mai mult destept tongue

| annna a răspuns:

In unele situatii desteapta pentru ca iau decizii corecte in altele proasta big grin

| Ladybuug a răspuns:

Modesta.

| Skylar a răspuns:

Om mic

| Aleqa a răspuns:

Pai nu noi trebuie sa spunem astawinkingEu una ma consider si desteapta si prostuta(uneori)...Alti isi fac propria parere despre noi.Papa

| claudiu89 a răspuns:

Oricat de destept ai fi nu esti suficient de destept, oricat de prost esti tot prost esti, as vrea sa fiu mai destept deci sunt cam prost laughing

| uuSexi a răspuns:

O prostutza desteapta laughing

| RainUmbrella a răspuns:

Desteapta nu ma laud urasc laudarosii!

| VitanestiClub a răspuns:

"incepatori"winking

| Fantoma_1807 a răspuns:

Eu as prefera sa ma califice cei din jurul meu

| Robeert a răspuns:

Nu ma consider prost sau destept las pe alti sa ma caracterizeze.