| ZenStudio a întrebat:

Vă întreb ceva, fetelor... Dacă partenerul ar vrea ca atunci când îi faceți oral, să vă filmeze sau să vă facă o poză...L-ați lăsa? Ați făzut asta vreodată?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu!

| mudokins78 a răspuns:

Ce pervers de talie mondială!
Băi ceacanică, dacă aşa vrei tu să ai o relaţie cu o fată, să o transformi în curva ta personală, eşti de!
Şi pui întrebări pentru femei, să vezi dacă îţi iese ţie pasenţa cu vreo fată să o supui la perversiuni sexuale? Eşti de tot râsul!
Se vede din întrebare că ai probleme cu capu! (iaţi-o la llaba mai bine, că nu eşti bun de femei normale)
Sictir!

| Necunoscut112 a răspuns (pentru mudokins78):

Lasă-l că omul se ocupă cu racolarea. Are salon de videochat.

| ZenStudio explică (pentru Necunoscut112):

Videochat-ul se realizează în studio-uri, nu în saloane happy

| Necunoscut112 a răspuns (pentru ZenStudio):

Eh. Da, da, ai studio de videochat.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru ZenStudio):

Eh. Da, corect, ai studio de videochat, nu salon.