| Plato a răspuns:

laughing Am mdr cand a zis naratorul: "He looks like a hermaphrodite lesbian" laughing Saracu'. laughing

In orice caz, am o micuta adaugire: o femeie cu principii nu s-ar fi dus la emisiunea aia. E clar ca in "juriu" au fost niste pitipoance, tarantule.
As vrea sa se faca acelasi experiment pe femei mai... academice. Ar fi imposibil, ca alea nu se coboara la nivelul emisiunii, dar rezultatul ar fi altul. Una e sa iei parapantele alea din club, alta e sa iei o femeie educata, cu principii.

Dar mi-a placut, mai arata-mi si mie chestii ca asta. laughing

| RAY explică (pentru Plato):

Pai vezi ca am adaugat mai multe video, ti le recomand pe toate, impreuna spulberam mitul doar sufletul conteaza

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Poti folosi asta drept slogan de campanie.
"Votati RAY. Impreuna spulberam mitul doar sufletul conteaza."

| RAY explică (pentru Plato):

"He looks like a hermaphrodite lesbian" laughing Saracu'. laughing rolling on the floor rolling on the floor

saracul, dar ai vazut cand a venit ala hot toate erau cu capul in nori

| RAY explică (pentru Plato):

Indiferent de voturi, realitatea e altceva nu ipocrizia unora de aici, pe net e una real e altceva

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Auzi, dar ce faci daca la inceput te atrage fizic, dar pe parcurs ia asa niste forme de Picasso. Sa presupunem ca personalitatea iti place.

| RAY explică (pentru Plato):

Buna intrebare,ai vazut cazul cand o fata a fost impuscata in fata si desfigurata, sotul ei s-a despartit de ea, trist, viata ei s-a schimbat depresiva, i era rusine sa iasa afara din casa, toti se uitau ciudat la ea, caz romanesc

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Pai da dar, nu vrei sa-mi spui si ce ai face tu? I-ai cere sa revina la forma initiala, ai accepta sau ai lasa-o?

Cat despre cazuri ca ala, da, se intampla, dar am vazut si invers: am fost la Sibiu si am vazut un barbat fara un picior alaturi de iubita. Daca te intrebi, ea chiar era frumoasa (dpmdv), amandoi erau destul de tineri, nu aveau peste 30 de ani.

| RAY explică (pentru Plato):

Nu stiu,eu numai cred in iubire de mult, nu cred ca daca iubesti un om si ala face accident dispare iubirea asa brusc, asa ceva e putin probabil, poate ca dispare atractia fizica, asta poate duce in timp la o despartire, dar nu imediata

| RAY explică (pentru Plato):

Sorry y dont belive in women