| memekiki a întrebat:

Va multumesc pentru raspunsurile la intrebarile mele pentru inceput imi sunt de mare >ajutor.big grin< dar acum dupa o seara plina am alta intrebare, am vorbit azi cu baiatul asta cel mai bun prieten al meu, doar ca a incercat sa ma faca geloasa, a spus ca azi a fost la o fata acasa cu o alta fata si intr-un fel m-a deranjat insa nu i-am aratat asta, dar apoi a trebuit sa iasa de pe mess si l-am salutat simplu, iar el s-a suparat si a iesit direct. nul mai inteleg ieri s-a suparat pentru ca m-a vazut cu un baiat acum pentru ca nu l-am salutat in milioane de cuvinte. Chiar nul inteleg ce credeti a vrut sa ma faca geloasa ca sa vada cum reactionez si nu ia convenit faptul ca nu i-am dat raspunsul dorit de el?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

El,probabil,se astepta sa te necajesti.
De multe ori oamenii cred ca daca esti geloasa,iubesti si cum tu nu ai fost geloasa,de fapt nu ti-ai aratat gelozia,s-a simtit atins,a crezut ca nu-l iubesti.
Pe urma,faptul ca l-ai salutat scurt,era iar o dovada de lipsa de iubire!
Te sfatuiesc sa continui exact in acelasi fel si sa nu cedezi deloc,sa nu-i faci jocul.
Totul e cine cedeaza primul.
Deci, foloseste-ti mintea, ca ai.
Succes.

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Prostii de copii!