| SecretMan12345 a întrebat:

Vă place părul din zona penisului? Asta e o întrebare pentru toți. Dar cel care crește pe fund?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Dăă, evident că ne place. Mai ales la fete. Dacă trebuie să cauți găurica cu lumânarea e și mai excitant.

| Hakuouki a răspuns (pentru LoveSleep):

Cu lumanarea?
Cu lanterna, palarie si bici de explorator. Eventual cu sabie din aia ca in filme. Daca ai nevoie si de un echipas pentru aceasta "expeditie" pana in Pestera Afroditei...aia partida.

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Tine de cald happy

| neutrino a răspuns:

Fiecare se "poarta" asa dupa cum il duce capul, dar nu poti sa te astepti sa ai si succes!

| Emilian65 a răspuns:

Daca tie nu-ti place, rade-te sau mai nou epileaza-te.

| frostxtq a răspuns:

Poate ca era la moda in epoca de piatra, in zilele noastre nu se mai poarta.

| Otto2014 a răspuns:

Da,ne tine de cald cand suntem la polul nord.

| emmaemilia a răspuns:

Nu prea...

| MickeyMouseLove a răspuns:

Dupa cu vrei, eu sunt fata si nu îmi place cand și eu și iubitul avem păr în zona intimă, eu a epilez cand creste parul, dar iubitul eu s-a ras odata si nici mie nici lui nu nea prea placut și am decis ca ma voi epila doar eu.

| Andr34s a răspuns:

Mie imi place... in ciorba!