| mastadont a întrebat:

Ce nu vă place în timpul sexului?

16 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Citind ceea ce au scris cei de mai sus, nu ma deranjeaza deloc ca partenera sa vorbeasca, ci dimpotriva...insa e important si despre ce vorbeste, pentru ca daca incepe sa-mi povesteasca despre fostul, s-a terminat. laughing
Nu ma deranjeaza nici daca scapa cate-o basina, ba chiar ma excita cumva, pentru ca daca a ajuns sa-si piarda controlul in felul asta, inseamna ca fac treaba buna. happy Sper totusi sa nu ajunga sa faca pe ea.
Uite totusi o chestie care ma enerveaza: daca ma musca (adica daca ma doare) si mai ales daca o face dupa ce i-am spus clar ca nu-mi place. happy

| darrio2007 a răspuns:

Ca partenera sa manance seminte.

| AnemonaP a răspuns:

Ca partenerul să vorbească.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pauzele

| RAY a răspuns:

Gazele,cică poți exploda de fericire în pat cu o blonda cu ochii verzi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă începe să discute pasaje din Biblie. Nu de alta, dar mi s-a întâmplat. Am scris și o nuvelă pe tema asta. Merită citită.
https://dosarelexsikix.blogspot.com/2018/02/le-cul-du-bon-dieu.html

| mastadont explică (pentru sadrian46):

LOL, așa ceva încă n-am pățit, dar nu cred că mi-ar plăcea nici mie.

| mihai69 a răspuns:

O bășină.

| VoidEternal a răspuns:

Cand pica wifi-ul laughing)))

| Crackman a răspuns:

Sa traga vanturi la oral?

| mastadont explică (pentru Crackman):

Yuck! Nu cred că există om căruia să-i placă așa ceva. Deși, la câte fantezii există nu m-aș mira...

| Crackman a răspuns (pentru mastadont):

Ai zis sa nu placa happy

| Tactuecelmaitare a răspuns:

****

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Să mă ung cu unt de arahide și să ascult Ludwig van Beethoven.

| SanduDediu74 a răspuns:

Buna seara,de fel eu nu sunt foarte pretentios la femei,chiar daca la viata mea am avut multe, una si una dar din toate acestea am avut o experienta care m-a marcat pe viata, intr-o seara racorasa de toamna cand lumina lunii, lumina ograda mea, eu si cu prietena mea de pe timpul acela eram in fanarie ca pe vremurile bune cand inca mai eram in putere, cand a venit momentul cel asteptat sa-si deschida raiul portile, cand si-a dat jos chilotii am observat o niste frani maronii.In acel moment am sarit din fanarie si i-am zis femeii ca ma duc sa dau apa la vaca dar de fapt am fugit in bordeiul meu.Acea intamplare a fost una dintre cele mai socante momente ale vietii mele.

| mmmmmattta69 a răspuns:

Cand nu sunt linsa pe talpi