| anca94 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cat mai rpede...am facut sex cu prietenul meu...insa a fost neprotejat... el nu si-a dat drumul in mine dar mi-a zis ca exista un lichid care le vine inainte de sperma si din urma caruia poti ramane insarcinata, este adevarat? adica sunt sigura ca nici un gram de sperma nu s-a adins de mine dar totusi imi este frica pentru ca este prima oara cand s-a intamplat neprotejat...si mi-au zis alte fete ca daca mie acum trebuie sa imi vina pe 22 feb desi sunt insarcinata imi vine dar cand trebuie sa imi vina in martie nu mai imi vine este adevarat? va multumesc si astept raspunsuri cat mai concrete in cel mai scurt timp

2 răspunsuri:
| kytty a răspuns:

Stai linistita, nu esti insarcinata. dar pentru mai multa siguranta fa un test de sarcina dupa 4 sau 5 zile de la contactul sexual.happy

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

E posibil să rămâi gravidă şi datorită acelei secreţii care poate conţine câţiva spermatozoizi mai ''zglobii''. Aşa că nu te juca.