| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Va rog ajutati-ma! sad. De curand, am venit din vacanta cu parintii mei. La prietena mea erau cazati niste baieti super frumosi. Am facut cunostinta cu ei, si intr-un final s`au indragostit de mine [toti 3]. Am iesit la plimbare, la un suc, si ieri am jucat " A/P ". Si m`a pus sa ma sarut cu baiatul de care imi place de multe ori. Au mai fost alte provocari, gen sa ma sarute pe piept, sa ma muste de buza [etc]. Am inceput sa jucam Flori/Fete sau Baieti, si eu am cazut cu baiatul de care imi place, am inceput sa ne sarutam [eu bausem o cutie de bere, nu sunt betiva ], si m`a trantit in pat si a inceput sa ma stranga tare de mana si a inceput sa`mi deschida camasa si m`a saruta pe sani, i-am spus sa ma lase in pace ca nu vreau nimic mai mult si el a continuat, dupa care mi-a lasat semne si de dimineata a aflat mama de ele m`a intrebat ce`s cu alea si i-am zis ca m`am ars cu tigara crying, nu m`a crezut, m`am certat foarte rau cu ea, si mi-a zis sa nu mai ies afara din casa, si m`a intrebat daca m`am culcat cu cineva i-am zis ca NU doamne fereste ii si dovedesc ca mai sunt virgina. Va implor, ce sa fac. Duminica pleaca la Hunedoara [baietii] crying! Cum pot sa scap de semnele lasate pe gat si pe sani?! Am uitat sa spun ca nu am facut sex, doar atat am facut! Multumesc.

7 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

Mai intii calmeazata-te, semnele de pe piept in citeva zile vor trece depinde de semn/.Incerca sa te imbraci in bluze sa nu se cunoasca semnele. Spune-i sa plece. Scrie-le ca ii urasti pe totzi.Incerca sa te impaci cu mama ta si sa scapi de pedeapsa.Bafta.Funda?

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Dau funda! Va rog ajutati`ma!

| bia0000 a răspuns:

Intai aplici fond de ten apoi pudra ca sa se fixeze
acum ar trebui sa ii propui mamei tale sa mergeti la ginecolog asta este singura metoda sa vada ca mai esti virgina si treptat o sa ii recastigi increderea
dar dupa jocurile pe care le ai prezentat flori, fete...imi dau seama ca esti mica de ani

| Aandre a răspuns:

Poate sa te dai cu mult fond de ten si de buna calitate.
Am avut si muscaturi dar in cateva zile mi-au trecut.
Succes!

| DoamnaGărgă a răspuns:

Este nesimtit.
In locul tau asi uita d el.
sunt multi baieti frum in lumea astaa :-s

| hermionegran a răspuns:

Mai intai, calmeaza-te. Semnele o sa treaca de la sine. Cele vizibile, cel putin. Daca te intrebi ce sa faci si spui ca ei pleaca, inseamna ca te gandesti la ceva. Daca chiar il placi, ar trebui sa continui sa petreci timp cu el, ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Daca te simti ranita, cred ca cel mai bine ar fi sa il ignori sau sa ii explici ca te-a deranjat ceea ce a facut. Depinde de ceea ce simti tu ca vrei big grin

| Rellik a răspuns:

Dai fundita? big grin