| fancullo a întrebat:

Hi TPU, am 14 ani jumatate si am o poveste mai ciudata, in urma cu 1 saptamana,amesit cu prietenii(ceva de genu: stam si vorbim,ne distram etc)ne-am adunat mai multi si am inceput a juca adevar sau provocare, iar baiatul de care" oarecum imi place" mi-a pu o provocare de gen:stau intr'o pozitie mai indecenta pe pe el: ca si cum ai face sex logic ca am indeplinit porunca pe tot parcursul jocului, iar el le punea provocari celorlalti sa plece sa cumpere ceva, sa fuga 1 km etc.ca sa ramanem singuri in final au plecat toti acasa, iar eu am ramas cu el in aceeasi pozitie am inceput sa ne sarutam el ma atingea pe sani, ma descheia la blugi...etc,ideea e ca ambii sintem virgini si nu imi doream sa-mi incep viata sexuala, i'am zis ca nu e bine ceea ce facem ear el mi-a raspuns ca trebuie sa incep odata si'odata.eu l'am intrebat daca vom mai fi impreuna dupa iar el mi-a raspuns ca imi zice cind plecam acasa, am continuato asa timp de 1 ora si ceva, timp ce ne sarutam si el se clatina gen:SEX, in fine cind am plecat acasa l'am intrebat daca o continuam si mi-a raspuns ca nu va merge.acum ma gandesc numai la el, mi'e rusine sa dau ochii cu el si nu stiu ce sa fac vreau sa nu faceti misto de mine, ajutati-ma va rog, dau

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Unui băiat îi poţi demonstra că-l iubeşti prin fapte şi cuvinte, nu dezbrăcându-te.
Din cele spus de tine, înţeleg că s-a întâmplat ceea ce nu trebuia să se întâmple. Eşti imatură, iar el e un vagabond!
Nu ţi-am răspuns la întrebare cu scopul de a te critica.Chiar vreau să te ajut să ieşi din această stare.
Nu te mai gândi la ceea ce s-a întâmplat! Uită totul, dacă poţi(cel puţin încearcă)!
Crede-mă, undeva există cineva care o să te iubească şi nu o să se folosească de tine! Trebuie să ai răbdare.
Cred că, te poţi comporta ca şi cum nu s-a întâmplat nimic.
Ai greşit, dar nu s-a sfârşit lumea aici.

| fancullo explică (pentru misterioaѕa):

Da,A fost oarecum o forma de distractie. nu nu e un vagabond il cunosc de mult timp e un baiat si jumatate,e ceva combinatie cool, destept, jmecher si sexy, eu am fost o proasta ca am intrat in jocul lui, oricum e de incredere si cred ca nu v-a spune nimanui chestia asta sad

| Adry4N a răspuns (pentru misterioaѕa):

Mai stai cu el si vezi daca tot la fel face, incearca sa te indepartezi de el, sunt multi baieti mai frumosi decat el, asculta-ma pe mine, nu iti vreau/vrem raul.

In plus esti mica pentru a iti incepe viata sexuala. Daca e sa o faci, fa-o pe la 16-17 ani happy.

| fancullo explică (pentru Adry4N):

Da tocmai de asta nu l'am lasat sa sa ma joace mai mult pe degete, si i-am zis ca nu e bine ceea ce facem, oricum cred ca o sa mai astep 1an-2 pentru chestia asta, eu mi-am dat seama ca el vrea sa profite si am renuntat la chestia asta, dar acum mi-e rusine fata de el pentru ca nu i-am jucat jocul pin la capat, ca cu chestia cu sarutatu' nu are de ce sa-mi fie rusine (asta nu inseamna nimic) happy mersi pentru sfat o sa tin cont de el happy

| misterioaѕa a răspuns (pentru fancullo):

Ba da, este un vagabond! Nu-l cunosc, dar dacă era cuminte nu făcea ceea ce a făcut.
E doar părerea mea!
O zi plăcută!

| Polini70 a răspuns (pentru Adry4N):

laughing)))))) mda la 16-17. it zic eu viata sexuala se incepe cand simti asta nu se poate zicehee hee dupa mine poate si la 12 sau si la 30 de aniilaughing

| fancullo explică (pentru Polini70):

De acord happy big grin :d big grin

| RobiLord a răspuns (pentru fancullo):

Nu face greseala de a te ascunde de el o sa ajunfeti sa nu va mai vb sa va dusmaniti, etc gasesteti alt baiat si pe asta lasa-l sa zboare din inima ta

14 răspunsuri:
| xCarolina a răspuns:

Aoleuu, pai tu mai ai vreun dubiu? Vrea sa te joace pe degete cum are el chef.In primul rand, nu trebuia sa accepti provocarea, ii mai mult ca evident ca baiatul asta nu-i cu toate tiglele pe casa.Acum, si asa, faptul e deja consumat, e firesc sa-ti fie rusine, dar nu prea mai ai ce sa faci. Eventual, da-i de inteles ca ti-ai dat seama ce mare magar e.E posibil sa simti o atractie pe el, avand in vedere ceea ce s-a intamplat, dar orice ar fi, evita pe cat posibil sa il mai vezi sau sa vorbesti cu el.O sa iti treaca pana la urma!

| fancullo explică (pentru xCarolina):

Baiatu e super ok, eu am fost naiva...am vb 2 min in urma cu el pe mess si mi-a zis ca nu stie ce la apucat, ii pare rau si ca tine la mine, dar eu oricum nu il mai cred sad e asa frumos...cred ca o sa lesin

| nikoleta12 a răspuns:

Oare ii P...a

| Andreea48 a răspuns:

Din ce mi-ai zis vrea sa fie cu tine doar pentru sex. iar nu e normal ca tu sa fi jucaria lui!

| furseacalove a răspuns:

Spune-i tipului ca ai sa ii acepti scuzele dupa ce vezi ca o sa SE poart fumos o perioada. poti tero sa imi dai mesul tau. eu ma numesc Bianca si am 13 ani jumate.mesul meu este mj.bibi8 bagama in lista ta si poate ne vom imprieteni. daca iti va face placere ne putem ajuta una pe cealalta pe viitor

| fancullo explică (pentru furseacalove):

Mess'ul meu este adamlucia88. sigur

| danaday a răspuns:

Parerea mea e ca a vrut sa se foloseasca de tine pentru nevoile lui ...stai linistita incearca sa uiti daca s-a despartit de tine inseamna ca e pierderea lui ...nu trebuie sa te lasi ffolositawinking