| fancullo a întrebat:

Hi TPU, am 14 ani jumatate si am o poveste mai ciudata, in urma cu 1 saptamana,amesit cu prietenii(ceva de genu: stam si vorbim,ne distram etc)ne-am adunat mai multi si am inceput a juca adevar sau provocare,iar baiatul de care" oarecum imi place" mi-a pu o provocare de gen:stau intr'o pozitie mai indecenta pe pe el: ca si cum ai face sex big grin logic ca am indeplinit porunca pe tot parcursul jocului, iar el le punea provocari celorlalti sa plece sa cumpere ceva, sa fuga 1 km etc.ca sa ramanem singuri in final au plecat toti acasa, iar eu am ramas cu el in aceeasi pozitie am inceput sa ne sarutam el ma atingea pe sani, ma descheia la blugi...etc,ideea e ca ambii sintem virgini si nu imi doream sa-mi incep viata sexuala, i'am zis ca nu e bine ceea ce facem ear el mi-a raspuns ca trebuie sa incep odata si'odata.eu l'am intrebat daca vom mai fi impreuna dupa iar el mi-a raspuns ca imi zice cind plecam acasa, am continuato asa timp de 1 ora si ceva, timp ce ne sarutam si el se clatina gen:SEX, in fine cind am plecat acasa l'am intrebat daca o continuam si mi-a raspuns ca nu va merge.acum ma gandesc numai la el,mi'e rusine sa dau ochii cu el si nu stiu ce sa fac sad sad vreau sa nu faceti misto de mine, ajutati-ma va rog, dau

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pai in primul rand esti inca o fetita si se vede ca nu ai experienta cu baietii, inteleg "adevar sau provocare"iai acceptat provocarea insa nu trebuia sa stai pe el pana au plecat toti acasa.el a vazut in tine o fire mai usor de influentat si a vrut sa profite dupa asta.nu trebuia sa te saruti cu el si sa il lasi sa te pipaie deoarece nici nu erati intr-o relatie si era evident ca oricum nu avea de gand sa inceapa o relatie cu tine.nu trebuie sa iti fie rusine sa dai ochii cu el ca doar nu ai sa il eviti toata viata, nu il mai bagi in seama iar atunci cand va incerca iar sa iti faca avansuri si sa profite de pe urma ta, mai bine pleaca.bafta scumpo:*

| fancullo explică (pentru PrintesaGumitaa):

Da,dar e provocarea era :stai in brate la mine pina la sfirsitul serii, e unul din prietenii mei cei mai buni, imi place mult de el, profa mea de biologie e bunicasa si e ft severa si ma gindeam ca el nu va fi asa indraznet, nu imi pasa ca a vrusa profite de mine, ca nu-i mergea mai mult de cat a fost.sincer nu stiu ce sa fac in cazul dat pentru ca santem prieteni buni, si chestia asta nu vreau sa ne desparta ca prieteni sad

| Petrica44 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Corect!

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru fancullo):

Chestia asta nu cred ca o sa va desparta ca prieteni(daca intr-adevar prietenia este mai importanta pentru el)insa nu il lasa sa te controleze.inteleg ca tie iti place de el dar ar fi mai bine ca tu sa nu iti exteriorizezi sentimentele fiecarui baiat altfel ai sa fii luata drept panarama.lasai pe ei sa faca primul pas si sa iti exprime sentimentele mai intai in cuvinte apoi si prin fapte.crede ma uneori e mai bine ca o fata sa se lase mai greu astfel ca baiatul sa stie pentru cine se zbate

| fancullo explică (pentru PrintesaGumitaa):

Da ai dreptate, da el mia demonstrat prin fapte ca tine la mine, dar eu il consideram prieten, el incearca sa ma sune si sa vbdar eu nu am curaju' sad

| oQuba a răspuns (pentru fancullo):

rolling on the floor))))))

12 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Vai de capul vostru laughing

| LikeACandyxD a răspuns:

Ca sa intleg si eu: Ati facut-o sau nu?

| heilig a răspuns:

Tot tie iti e rusine? raised eyebrows. tu la varsta asta nu ar trebui sa te gandesti la sex. inteleg k lumea asta a luat`o razna si pentru voi, daca aveti 14 ani si sunteti virgine e o crima, dar totusi. sa stii ca baietii ar aprecia mai mult daca te`ai pastra cat de mult poti tu. parerea mea e ca lui ar trebui sa ii fie rusine, nu tie. Si totusi, ai putea sa te abtii de la asemenea gesturi. ca mai tarziu o sa iti para rau!

| fancullo explică (pentru heilig):

Mi'e rusine, fiind ca toate fetele din clasa de la mine numai sunt virgine iar eu sunt inca, si chestia asta ma face sa ma simt mai inapoiata si mai de moda veche. sad aseara am esit cu prietenii si a fost chemat si el si cind a venit si m-a vazut pe mine nu a mai zis nimic si a plecat. sad ma deranjeaza chestia asta-.- -.- -.- -.- -.- -.-

| heilig a răspuns (pentru fancullo):

Ar trebui sa fi mandra ca mai esti inca virgina! esti prea mica! crezi ca daca ele nu sunt virgine sunt mai presus? nu, deja lumea le vorbeste si nu au o parere buna! la 14 ani jumate nici nu esti dezvoltata corect si tu te gandesti la sex. e chiar ciudat, poe bune, fara suparare. ar trebui sa fi mandra, cu sunt 100% sigura k acele fete regreta k nu mai sunt. Si tu ai regreta! si pe el, lasa`l, ca mai sunt baieti

| fancullo explică (pentru heilig):

Mersi

| FNAF a răspuns:

Du-te la un preot si discuta cu el