| elena16 a întrebat:

Va rog ajutati-ma.crying deci luna trecuta ma durea ff tare burta pe jos ca la ciclu. dar nu eram la ciclu.am luat niste pastile si mi-a trecut. apoi mi-a venit ciclul la ceva timp normal cum imi benea mie m-a tinut normal si acum ma doare iar burta la fel ac atunci.am 17 ani si mi-am inceput viata sexuala si mi-e frica sa nu fie vorba de o sarcina o prietena mi-a spus ca pot fi gravida chiar daca mi-a venit. ce sa fac? mamivrea sa ma duca la control si mie firca sa nu fiu gravida.se poate? ce am? dau funda va rog dati-mi cat mai multe raspunsuri sunt disperatasad

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Nu. Cand esti gravida ai greturi, pofta mare de mancare, te duci la baie des, ti se innegresc sfarcurile. O durere de burta poate fi de la multe cauze. Poate ai o infectie urinara

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Daca nu a fost protejat e posibil sa ramai, daca a fost protejat nu ai nici o sarcina.insa crampe te pot lua si la balonari,ori poate ai colita, ulcer la stomac, nu neaparat o sarcina.ar fi bine sa mergi singura la medic fara mama ta