| Petronela12345689 a întrebat:

Va rog ajutați ma, fostul meu iubit ma mai caută și imi spune că îi este dor de mine, dar nu vrea să se împace cu mine... El am încercat să vorbesc cu el spunându-i ca vreau sa incercam să reparăm lucrurile din trecute, el î spus că se mai gândește., și plus vorbește și cu alte fete și se vede, va rog un sfat.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

I-ai placut la pat. Doar pentru asta te vrea.

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Vrea să ți-o tragă și atât, fii realistă și nu mai crede in povești

| Goete a răspuns:

Uita-l.

| lorena1gianinak a răspuns:

Sex.Asta e tot ce vrea.Nu te intoarce la el pentru ca va crede ca esti doar o fata care nu e in stare sa treaca peste. Daca vorbeste si cu alte fete tu esti probabil planul B sau C.Eu zic sa uiti de el pentru ca nu cauta altceva decat asta.