| PeStraziGoale a întrebat:

Va rog! AJUTATI-MA crying!

Pisica mea vomita orice mananca sad nu stiu de ce. Acum o saptamana a fost in calduri, si acum nu stiu ce are. vomita toata mancarea care o mananca. Astazi i-am schimbat mancarea ca o avea de o luna laughing(credeam ca e de la asta ) dar nu sad... Vomita iar tot, tot si totsad

As vrea sa stiu. cam ce are, cu pisica ma voi duce merti sau miercuri.

Va multumesc mult de tot happy. Funda logic si vot si de toate. nu stiu ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

"Astazi i-am schimbat mancarea ca o avea de o luna" - dupa o luna? lol. fata, da tu ai manca o ciorba de acum 3 saptamani?
Vomita, da ce sa faca? sa se simta bine?!

Sau. posibilitatea sa fie insarcinata cu un pisoias.

Femeile au stari naspa cand sunt insarcinate, nu? Pisica de ce nu ar avea? are si ea ovar etc laughing

Ai greturi cand ai un bebe, nu? - pisica de ce nu ar avea? doar e gravida big grin

"As vrea sa stiu. cam ce are, cu pisica ma voi duce merti sau miercuri " - fugi la un ginecolog specialist in pisicianita.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Zi de ...deochi! si scuip-o dupa aceea de 3 ori! laughing (tu ai fi mancat mancare de acum o luna? doamneee! )

| MMihai a răspuns:

Există medici veterinari care se pricep ceva mai bine!

| Visecolorate a răspuns:

Mergi cu ea la un veterinar happy

| vlaaddd a răspuns:

E gravida

| PeStraziGoale explică:

Nu e gravida.Ca a stat in casa si nu aveam cum sa ramana straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@streisandFTW tzin ca te contrazic! si pisica a facut sacs sau dragoste rolling on the floor))

| streisandFTW a răspuns:

=]] total pe dinafara aceasta intrebare la acest domeniu/categorie.