| SoundTapes a întrebat:

Am luat o pisica in varsta de o luna si jumatate. O am de o saptamana si astazi tocmai ce i.am schimbat mancarea. Mi se pare ca a inceput sa doarma mai mult ca de obicei. Sa fie ca o fi mancarea mai bogata in proteine? Tin sa mentionez ca are probleme cu burtica, nu stiu inca daca i.au trecut.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KnyRPG a răspuns:

Nu ii da multa mancare! Si da cum zice minrest pisicile dorm foarte mult
eu de obicei ii dau la pisica mea in varsta de 2 luni Un pumn de bobite whiskas ii ajunge pentru cateva zile (maxim 2) Recomandat ar fi sa il lasi sa doarma cat are nevoie. Daca are probleme la burtica du-te la un veterinar sa nu fie ceva. Bafta (Funda?)

| SoundTapes explică (pentru KnyRPG):

Tu ii dai Whiskas?

| KnyRPG a răspuns (pentru SoundTapes):

Da

| SoundTapes explică (pentru KnyRPG):

Ar trebui sa nu ii mai dai, caci este foarte nesanatoasa...

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Sa stii frate ca pisicile dorm enorm, incredibil de mult. Asa sunt ele.