| elenacosmyna a întrebat:

VA ROG AJUTOR!cryingcrying(... m`am intalnit cu prietenul meu marti si am stat in casa..si la un moment dat am inceput sa ne dezbracam si ma rog..stii voi. Am incercat sa o facem dar el fiind bolnav nu prea i sa sculat bine si nu am mai facut nimic. Ieri..pe chiloti mi-a curs putin sange, o picatura. si nu mi-a venit..trebuie sa`mi vina pe 10-12. CE sa fac/cryingcrying(?((crying( ca nu stiu ce sa ma fac? oare am ramas insarcinata? adik..nu am simtit nimic sa`si fi dat drumu sau cv. Ce e cu acel strop de sange? dc nu mi-a venit de tot? ce sa ma fac?cryingcryingAJUTOOOR! va rog. sunt disperatacryingcrying(

7 răspunsuri:
| Jelly_7813 a răspuns:

Daca ai ceva economii du-te la o farmacie si ia un test. Si prietena mea a avut o problema la fel. Nu costa asa de mult, pana in 10 lei.

| elenacosmyna explică (pentru Jelly_7813):

Da... dar trebuie sa-l fac dupa 3 sapt..si mie trebuie sa`mi vina pe 10-12..si deja maikmea ma intrebaa..alea alea..si isi da deja seama..si ea nu stie nimic. si mor de fricacryingcrying

| elenacosmyna explică (pentru Jelly_7813):

Si prietena ta. a ramans insarcinata sau nu?

| alexandrag a răspuns:

Hey nu mai dispera atata ca suntem pe 8 doar. data viitoare, ca sa nu mai treci prin sperieturi din astea protejati-va, ce naiba

| MadaliNNNNNNN a răspuns:

Nu ai ramas mai insarcinata nu mai fi speriata zi lu maikata ca nu ti-a venit si gata ca nu o sa-ti zic nk.si daca e sa te ia la intrebari zi sa nu te mai dispere si no sa-ti mai zica nk

| elenacosmyna explică (pentru MadaliNNNNNNN):

Da. dar ma tot gandesc ce e cu acea picatura de sange... dc mi-a curs atunci o picatura si apoi nimic?

| Donatellla a răspuns (pentru elenacosmyna):

Nu stiu ce varsta ai, insa ma gandesc la faptul ca e posibil sa fii inca in perioada adolescentei, cand ciclul menstrual nu este regulat, si tocmai din cauza aceasta pot aparea mici dereglari, ca aceea picatura de sange. Daca spui ca nu s`a intamplat nmic, nu vad dc iti faci griji ca ai putea fi insarcinata`.