| Elyyyyy a întrebat:

Va rog am o mare problema crying.am fost mai demult cu un baiat, iar eu dupa m-am despartit de el. aseara am fost la o petrecere si m-am indragostit din nou de el crying. ce sa fac?crying

8 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai incearca sa ai o discutie cu el si sa ii spui despre sentimentele tale fata de el.Cu siguranta daca a-ti mai fost impreuna si mai are sentimenrte pentu tine va acepta sa va impacati.Totul e sa incerci, cum spune si vorba aia"incercarea moarte nu are". Poate cine stie, vei reusi sa te impaci cu el.
Bafta!

| oanaade a răspuns:

Nu e asa greu, VORBESTE CU EL! vezi ce sentimente mai are el pentru tine. Daca te-a iubit, nu te-a uitat. Daca ati fost impreuna o data mai puteti fi odata!

Răspuns utilizator avertizat
| oanaade a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Trebuie sa fim optimisti!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, de ce nu incerci sa fi din nou cu el?

| ciotori a răspuns:

Continuati relatia!

| Elyyyyy explică:

Stiti problema e ca data trecuta m`a inselat crying.