| prettylittleliars a întrebat:

Bunahappy Am o mica mare problema. A inceput sa imi placa de un baiat de la noi de la scoala, dar el este indragostit de o alta fata de care s-a despartit de o saptamana si eu vorbesc cu el prin mesaje de mult si nu stiu ce sa ii mai zic ca sa il fac sa ma placa big grin Mi-a-ti putea da o idee cum sa il fac sa ma placa? big grin

2 răspunsuri:
| AidaCR a răspuns:

Sa fii tu insati ...doar nu vrei sa te schimbi ca sa te placa cineva nu?big grin.