| qwerty12 a întrebat:

Va rog,cat se poate de repede,mai este o zi pana cadn iau vacanta, si vreau neaparat sa-i spun unei fete de la mine din clasa ca imi place de ea, si nu stiu cum sai spun.ne intelegem destul de bine, dar nu sunt sigur daca ma place...intra mai mereu pe facebook si de multe ori am vrut sa-i spun acxolo, dar nu aveam curaj si credeam ca mai bine e sa-i spun direct.va rog, cum sa-i spun cami pace de ea?

1 răspuns:
| sebysebyca a răspuns:

Candn,sai,acxolo,cami,pace..ma dupa cum scrii limba romana,ori nu esti roman, ori esti spion, asa ca te invat cum sa-i zici! suna cam asa; auzi fa, eu mi-s piști baci, nu stiu rumaneste, dar eu iubeste la tine ungureste.si daca tu nu iubeste la mine, eu scrie un bilet de adio la tine si ma arunc in fata trenului ce pleaca din fundul ardealului si se opreste in inima ungariei...