| Pissy a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati. crying((((((((((((((... Azi am incercat sa ma impac cu fostul` meu prieten si m`a luat la misto, imi spunea ca se impaca cu mine daca ii fk sex oral. i-am spus sa nu ma mai ia la misto ca nu sunt proasta nimanui si ca eu n`am sa fac asta niciodta. A tot continuat cu mistourile si am inceput sa plang de nervi. Pur si simplu nu stiu ce sa fac. E baiatul cu care mi-am inceput viata sexuala si am stat impreuna 3 ani.Nu pot sa-l uit.Am incercat de mii de ori si nu am reusit niciodta.De cand mi-am inceput viata sexuala cu el nu m`am culcat cu altu`. E singuru`. Desi si-a batut joc de mine in ultimu` hal il iubesc enorm si nu pot sa-l uit. Ce sa fac? Toata ziua am plans si m`am saturat sa ma ia drept proasta.Are impresia ca dk am facut odata greseala sa ma culc cu el si dupa sa ma paraseasca crede ca sunt sclava lui. Ajutati`ma va rog din suflet. sad

Dau funda.:-

Răspuns Câştigător
| WhiteRose a răspuns:

Din pacate asa fac unii, dar nu trebuie sa mai fii suparata, ar trebui sa intelegi ca tipul nu te merita. Daca ati fost de atata timp impreuna poate ca au fost si parti frumoase dar de ce sa te gandesti la trecut?, priveste in prezent, uite ce fel de persoana este, sigur nu vrei sa ai de-a face cu cineva ca el.

Probabil iti este greu sa-l uiti, dupa atata timp, dar el nu mai este persoana pe care o iubeai.Il iubesti doar pentru cum era

Important este sa iti stabilesti alte prioritati in viata, vor mai aparea si alti baieti in viata ta, insa trebuie sa treci peste aceasta etapa, pentru ca nimeni nu are dreptul sa te trateze asa

Curaj! Succes!

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tipul nu e prost deloc, dar duce lipsa de tactica
Tu ar trebui sa il lasi odata pentru totdeauna in pace.De ce incerci sa il legi de tine? Ce a fost, a fost.Au fost momente placute intre voi doi, nu are sens sa te dai victima cand totul a fost de comun acord. Daca ai demnitate in tine, lasa-l in pace

| Ririru a răspuns:

Ce idiot.

Lasa`l, mai tarziu va veni dupa funduletu` tauwinking. Ca asa sunt aproape toti. happy

Ignora`l, incearca sa pari fericita in fata lui, iesi cu prieteni, citeste carti/reviste, uita`te la filme/seriale, joaca`te jocuri. Gaseste`ti ocupatie sa uiti de el. Nu te merita.

E foarte probabil ca dupa "tura de ignorat", sa incerce sa te bage in seama, dar tu fi rece.

Gandeste`te, merita intr-adevar? Erai fericita INAINTE sau ACUM? happy. Cel mai aiurea e sa iubesti. o amintire, cand persoana draga se schimba...

Răspuns utilizator avertizat
| chandnisharma a răspuns:

Meriti ceva mai bun, nu crezi? cum poti sa iti doresti sa ai alaturi un asemenea baiat? gandeste-te ca oricum nu ramai cu el pentru todeauna, adica nu te vei casatorii cu el copii etc deci odata si odata tot va trebui sa ii spui pa pa asa ca mai bine acum decat mai tarziu. Faptul ca el a fost primul nu inseamna ca e cel mai bun...gandeste-te ca nu o sa ai o viata frumoasa alaturi de o persoana ca asta si nu este un baiat pe care te poti baza la greu, care sa te sprijine in situatii grele sau sa aiba grija de tine ...deci nu te iubeste, uita-l inainte sa faci mai multe greseli si sa nu ii faci sex oral pentru nimic in lume
succes!

| mario a răspuns:

Ar trebui sa incerci si cu sexul oral.Intr.o relatie nu exista doar un singur fel de sex.normal...Si mai ales cum ai stat cu el 3 ani.Ar fi trebuit sa stiti si cel mai mic detaliu si sa fi incercat de toate

| danielagoldica a răspuns:

Nu ai pic de demnitate! Esti tipul de femeie care indura orice de la barbatul ei mai tarziu o sa te si bata daca indraznesti sa-i spui ceva.Vezi si tu ce vrei de la viata! Sa fi batjocura unui barbat sau o femeie respectata care se va bucura de o viata normala.Il iubesti!? Si ce daca! O sa-ti treaca!

| Gorillaz a răspuns:

Acuma stiu destul cat sa zic ca... trebuie sa tai orice contact cu el, cu asa ceva nu se glumeste, tu nu stiu daca tii la el, tu te gandesti probabil ca il ai prea mult in cap, dar il ai pentru ca a fost primul il iubesti pentru ce A FOST! dar el nu mai e asa si trebuie sa realizezi ca orice care iti aminteste de el este ca un injunghi, te ranesti singura daca il mai lasi aproape de tine, igg la mess, la telefon, la tot ce se poate!

| Диана a răspuns:

Nu ştiu cum ai putut să stai 3 ani cu un specimen ca ăsta. Pe bune, mie mi se pare că doar s-a folosit de tine... Şi să nu cumva să te împaci cu el! Nu-ţi fă griji, o să găseşti într-o zi un băiat care să te merite. Mult succes! Pa, pa! happy

| gabytza387 a răspuns:

Deci este destul de clar ...ca nu te iub in primul rand pentru chestia pe care ti a propus o happylasate de el nu e de tine nu l lasa si bata joc de tine ca nu ti ar prinde bine sa auzi vreodt din gura cuiva stii...eu am aflat ceva despre tinesad ai sa vezi cat regreti ca ai fc asta numai pentru ca el sa se impake cu tinewinking sper ca te am ajutat

| Angel1995 a răspuns:

sadNaspa situatie.
Stiu ca il iubesti, si ca ai face orice ca sa va impacati. Dar daca el vrea sa se impace cu tine doar daca te injosesti in halul asta, inseamna ca nu te iubeste si nu te-a iubit niciotata(a trebuit sa ti`o zicsad)
Nu fa asta.Desi nu te cunosc. te rog sa nu o facisad
Daca e mistocar de asta. te va face de ras peste tot.Si nici nu se va impaca cu asta.Asteapta sa se potoleasca. Apoi refa`ti viata.Ai multe de invatat si ai multe de trait.

Nu fa ce ti-a zis!
Nu e dovada de iubire!
Ai grija de tine.Si nu mai plange>big grinbig grin

| Laura_1232 a răspuns:

Pff. urat asa.Sincer si eu am patit si l-am uitat cu ajutorul altui baiat chiar daca il iubeam foarte mult.Problema nu e ca nu poti sa-l uiti ci nu vrei.Tot repeti faptul ca a fost primul, ai zis singura ca te-ai saturat sa te ia drept proasta! Relizezi si tu asta, dar nu vrei, fi tare.Nu trebuie sa fie bataia de joc a nimanuiwinking Baieti sunt multi si care te merita cu adevarat.Ai grija si bafta...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sai faci dupa 3 ani s-a cam saturat de pasarica ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata nu mai fi proasta d. a. l in morti masi de boschetar...cauta altul nu este singurul baiat de pe pamant cu toate ca a fost primul

| alexoz a răspuns:

Draga beiibi2 multumesc ca tiai impartasit sentimentele cu noi stiu ca e greu sati aduci aminte, ai procedat bine ca nu te-ai inpacat cu el.Baietii de genul lui au numai sex in cap dupa ce termina cu tine trece la urmatoareasi dupa aia la urmatoare si tot asa. Sfatul meu este sa iti reincepi viata sexuala atunci cand esti pregatita. Alt sfat cautati pe cineva cu viitor, facultate, slujba, salariu bun, si fara experienta. Imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult bafta