| SverinMihaela2012 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma.Acum un an si ceva m-am despartit de prietenul meu,nu am vorbit mult timp dupa care ne-am imprietenit(eram simpli amici),apoi simpla noastra prietenie s-a transformat intr-un cosmar,eu il iubesc foarte mult,am avut toata incredere in el,dar el a profitat,nu mi-a propus intilnire sau ceva de genul,dar mereu ma imbratisa,ma saruta si cind l-am intrebat de ce face aceasta a spus ca tine la mine,i-am zis ca suntem simpli prieteni, dar el a adaugat : "Suntem altfel de prieteni". Relatiile noastre intr-adevar erau mai mult decit prietenesti.Intr-o seara a incercat sa ma atinga la locurile intime la care nu i-am permis el totusi a insistat si a facut-o.Ma simt groaznic, sunt intr-o depresie totala.Si azi prietenul lui a aflat, el i-a spus.Stiu ca am gresit cind m-am dat batuta si i-am permis,m-a sedus, tinn mult la el si de aceea.Nu am pofta de mincare,nu am chef si nu pot vorbi cu nimeni,si=unt distrusa psihic.Mi-am propus sa vorbesc cu el,ce sa-i spun? Va implor nu ma judecati,stiu ca am gresit,regret, dar va rog sa ma ajutati.sad sad sad sad

Răspuns Câştigător
| ColaCrisu a răspuns:

In primul rand stai linistita. NIMENI NU TE JUDECA. In al doilea rand tine-te o vreme departe de el si incarca-ti bateriile, ca sa zic asa. Nu-i mai permite atatea. Baietii cand vad ca ii lasi isi fac de cap profitand de faptul ca ii iubesti sau ma rog, ti la ei. Am trecut si eu prin asta si stiu cum e. Incearca sa mananci si sa te faci bine. Asa ii dai mai multa satisfactie. Sfatul meu e sa nu-i mai permiti totul si sa nu te mai lasi sedusa. Lasa-l sa fiarba si daca el chiar tine la tine..se va tine de tine pana iti va recastiga increderea.

MULTA BAFTA!

12 răspunsuri:
| jubike a răspuns:

Nu ai ce sa vorbesti cu el. Nu va intelege si iti vei face mai mult sange rau. Incearca sa vorbesti mai bine cu un adult!

| NnDWtf a răspuns:

Awesome. Nu poti sa mai revii la stadiul de amic/a cu fostul/fosta iubit/a.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nu te inteleg sincer, el tea folosit te-a facut sa te simti prost si tot tu esti cea care ii sare in brate?
uital! nu ii asta singurul baiat din lume
tot la 10 metri dai de altu.

Răspuns utilizator avertizat
| marinsakalu a răspuns:

Eu sunt de parere ca voia doar SEX, nu te iubea cu adevarat asa ca e mai bine sa-l UITI!

| SverinMihaela2012 explică (pentru marinsakalu):

Asa si am de gind sa fac, dar nu va puteti imagina starea in care sunt, vreau savorbesc cu el, sa clarific, cum sa o fac?

| ColaCrisu a răspuns (pentru SverinMihaela2012):

Fa-o direct. spune-i ce simti. in chestiile astea trebuie sa devii direct attfel te arzi.

| marinsakalu a răspuns (pentru SverinMihaela2012):

Eu in locul tau nici nu asi mai vb cu el, l-as lasa sa fac el primul pas prin a-ti cere scuze!

| Glsukab a răspuns:

Nu e ceva atat de grav calmeaza-te, daca i-a spus prietenului lui inseamna ca eun handicapat asa ceva nu trebuie sa zici; noua barbatilor ne c-am place sa le laudam, gandeste-te bine ce o sa faci de acum el trebuie sa fie 0 pentru tine

| SverinMihaela2012 explică:

Problema e ca prietenul lui tot stie despre aceste chestii, aceasta ma doboara, daca mai afla cineva? Sunt distrusa.sad

| marinsakalu a răspuns (pentru SverinMihaela2012):

Nu cred ca ai motiv sa fi nelinistita in privinta acestui lucru, doar pentru ca te-a atins nu inseamna nimic grav!

| SverinMihaela2012 explică:

Va multumesc mult pentru incurajare, va multumesc din suflet, mi-au fost de folos, de mare folos.Am trecut peste tot cu ajutorul vostru, va pup.