| keyti a întrebat:

Am o relație de un an de zile cu iubitul meu.Cu o săptămînă în urmă am vorbit cu o fată pe net, și ea me-a spus că se întîlnește cu iubitul meu, eu cînd am auzit am rămas șocată, și îi spuneam ca el se intălnește cu mine dar ea ținea una și bună ca prietenul meu i-a spus ei că a terminat de mult relația cu min. e i-am scris lui daca este adevărat, și el me-a raspuns că sa-l iert ca greșit, și me-a propus ca sa raminem prieteni si eu am zis ca bine, și după citeva minute dupa ce ne-am scris unul altuia el ma intreaba daca vrem sa raminem incontinuare impreuna, eu am acceptat.Lam intrebat de relatia cu alta fata si mea spus ca nu a fost nimic, si nici nu sa intilnit cu ea. Dar fata ceea continua sa tina ca sa intilnit cu el.(Cel mai straniu lucru este ca dupa ce am aflat eu ca el se intilneste cu alta fata, a luat sfirsit imediat relatia lor.)Eu nu stiu ce sa fac, nu stiu pe cine sa cred pe iubitul meu sau pe fata aceea.Nu vreau ca sa ma ia drept proasta luia.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Salut. Deci ce a observat din cele povestite a fost reactia lui cind a aflat ca tu ai aflat ca el s`a intilnit cu alta intre`timp. mi-a dat niste indoieli acea reactie confused dar daca zice el ca te iubeste si si-a cerut scuze si cel mai important daca tu`l iubesti ramineti impreuna. Daca tu crezi ca poti trece peste acest moment neobservat,daca tu crezi ca nu o sa-ti amintesti de asta niciodata nici cind il vei vedea, daca crezi ca inima ta ii mai poate da o sansa, ramineti dragilor impreunawinkinglove struck Bye dear si succes.Nu uita sa iei decizia corectawinking love struck

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Esti nascuta in 1996? Daca da atunci presupun ca ai multe absente la ora de romana.Si legat de acel iubit lasa-l balta, daca a fost cu alta trebuie sa suporte consecintele.

| keyti explică (pentru Sociopat):

Imi cer scuze pentru gramatica,problema e ca eu sunt din Rusia, si imi este foarte greu sa scriu pe TPU, deoarece traduc cu ajutorul calculatorului.

| barbattttt a răspuns:

Daca spui ca ei sa-u despartit cum ai aflat tu, atunci ramai impreuna cu prietenul tau.

| crash15 a răspuns:

Eu zic ca megamixer are dreptate