| honeygirl04 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati! Unui baiat i-a placut de mine desi eu stiam ca are prietena, el mi-a zis ca nu are dar avea intr-o relatie pe facebook si prieteni lui mi-au zis ca inca e cu ea. Nu-l cunosteam asa bine atunci si nu l-am crezut, i-am crezut pe prieteni lui printre care uni erau si prieteni cu mine. am fost intr-o vacanta si nu am mai vorbit aproape 2 saptamani cu el iar dupa aceea eu m-am combinat cu alt baiat. Acuma eu m-am despartit de acel baiat si cu cel pe care il plac inca vorbesc desi cred ca lui ii place de alta fata. nu stiu ce sa fac, am nevoie de un sfat. va rog mult.

1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Tipu e genu care sare din floare in floare. Daca are intr-o realtie -poate e -poate nu e.Nu ai de unde sa stii.Dar de obicei nu pui asa la vrajeala acolo. Daca pui intr-o relatie normal pui si cu persoana respectiva laughing.Asa ca ce sa mai zic si tu esti de vina ca nu l-ai crezut -poate nu mai era cu fosta -te-ai gandit? Oricum nu se merita -dar faci ce crezi tu.Pt o relatie trebuie sa fi serios -dar pentru o aventura merge.