| Cumvreu a întrebat:

Va rog nu ma judecați
Am o întrebare gay te naști sau de vi pe parcurs eu unu cred ca nu ai cum sa te naști gay
Voi ce credeți
Dau fund

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
26 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Asa te nasti. Orientarea sexuala a fiecarui individ este rezultatul aranjarii si cuplarii intr-o anumitita matrice a perechilor de cromozomi existenti in genele fiecaruia dintre noi. Orientarea sexuala nu se mosteneste si nici nu se insuseste dupa nastere ci ea se datoreaza faptului ca anumiti cromozomi s-au combinat intr-un mod diferit si astfel genele rezultate sunt intr-o anumita masura diferite. Aceste modificari influenteaza orientarea sexuala care poate fi dupa unii de 3 iar dupa altii de 5 feluri, sau dupa cele mai noi cercetari ar fi de fapt 9 tipuri de orientari sexuale. Insa majoritatea cercetatorilor acestui fenomen considera ca fiind : Orientarea heterosexuala: atractia sexuala fata de persoanele de sex opus; Orientarea bisexuala: atractia sexuala fata de persoane de ambele sexe; si Orientarea homosexual : atractia sexuala doar fata de persoanele de acelasi sex. Pentru toti cei care au raspuns ca niste agarici ageamii, lipsiti de cele mai elementare informatii, deci fara a avea cunostintele necesare ii invit sa citeasca materiale scrise de oameni de stiinta si de medici din acest domeniu prea putin cunoscut al GENETICII si nu cele vehiculate de prosti si imbecili lipsiti de educatie si cultura. http://www.sfatulmedicului.ro/......suri_6145; http://www.i-medic.ro/......olescentei

| Cumvreu explică (pentru corbulalbrosu):

Nu cred in stinta

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Cumvreu):

Este dreptul tau. Inteligenta este limitata, doar prostia si imbecilitatea sunt....INFINITE.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

happy Mda, singurul raspuns inteligent de p-aici. Oricum cam multa prostie prin preajma, deci nu va ia nimeni in considerare.

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru CPLM):

Iar tu repezinti cu ''cinste si demnitate'' reprezentantul specific de imbecil retardat, de pe acest site. In cazul tau maxima,, Inteligenta este limitata, doar prostia si imbecilitatea sunt....INFINITE.'' ti se potriveste perfect...manusa. rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns:

Transmite-i, arata-i, prezinta-i acelui IMBECIL CRETIN RETARDAT denumit CPLM, carui-a i-ai acordat fundita rolling on the floor raspunsul unui gay declarat : în 23 Ianuarie | BenzAmigo a răspuns:
,, Bai omule ti-am urmarit profilul, nu mai face atata drama pentru ca esti gay, ok am inteles, esti gay, care e problema? Si ca sa iti raspund la intrebare, asa te nasti, si eu sunt gay si n-am ales sa fiu asa, accepta ideea asta ca iti faci rau singur si ce rost are?'' Poate ve-ti reusi sa intelegeti ca medicina a avansat mai mult decat....religia. laughing

| sofisis a răspuns:

Te nasti. Este o modificare de natura chimica, care se intampla in momentul conceperii. Mai cititi naiba si voi una alta, nu numai TPU.

| AliGab a răspuns:

Acest comportament este unul deviant care vine din experientele nefaste de viata sau din alegerea proprie, dar a fost, este si va ramane un comportament deviant indiferent de ideile care se incearca a fi inoculate in ziua de astazi

| Elena9328 a răspuns:

Devii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te nasti gay.Devi pe parcurs.Sunt persoane care au fost hetero si apoi au fost gay sau lezbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta corecta a intrebarii:

"Vă rog nu mă judecați.
Am o întrebare: gay te naști sau devii pe parcurs? Eu unu'/unul cred ca nu ai cum să te naști gay.
Voi ce credeți?
Dau funda!"

Doamne, n-am mai vazut atata prostie in viata mea.

| Romanul86 a răspuns:

Sexualitatea e o cultură la fel cu limba este o cultură. Deci, te naști într-o limbă cultural sau într-o cultură sexuală. Căsatoria sau sexualitatea dintre bărbat și femeie este o cultură, homosexualitatea este o subcultură care dorește aculturație. Dragostea e întemeiată pe valori o valoare poate fi și sexualitatea dar nu orice sexualitate de exempul nu putem accepta violul etc.

| alexwahl a răspuns:

Nu te nasti gay, si nici nu e frumos sa fii gay. Ce avantaje ai?
Pana si animalele sunt mai rationale decat noi. Unde ai vazut sa se *... *2 caini sau 2 motani?

| Cumvreu explică (pentru alexwahl):

Știu și eu forte bine ca nu este frumos
Și ca ami distrug viața cu chestia asta

| alexwahl a răspuns (pentru Cumvreu):

Inca nu e prea tarziu. Schimba-te! Vei fii cel mai fericit sa ai langa tine o familie adevarata.Sa ai o sotie care sa te iubeasca. Sa traiesti asa cum tu in adancul inimii tale vrei. Te salut si te respect.

| Cumvreu explică (pentru alexwahl):

Asta si vreau sa am o familie pe vitor
Dar am auzit o grămada de persoane care ami spun ca așa te-ai născut eu nu cred așa ce va ați mulțumesc pentru sfat

| NYK4u a răspuns:

Cel mai bun raspuns sa primească "fund(a)

| theillusoryman a răspuns:

Dai fund, hmm, tentant dar ghinion pentru tine ca nu is gay.

| Cumvreu explică (pentru theillusoryman):

Cu ce te ajuta ca ma judeci pe mine

| MULLER96 a răspuns:

Te nasti asta depinde de hromosoni si in timpul sarcii femeie se poate prin teste specific de aflat daca copilul va fi din partea LGBT gay si restul...

| MULLER96 a răspuns:

Eu nu cred eu zic ce zic si medicii

| BryAna13 a răspuns:

Fiecare persoana isi dezvolta caracterul in funcție de experiențele pe care le-a avut. De cand esti mic ai gusturi si plăceri. Acum depinde de tine ce iti place cu adevărat, in situatia asta fetele sau baieti.

| BenzAmigo a răspuns:

Bai omule ti-am urmarit profilul,nu mai face atata drama pentru ca esti gay,ok am inteles,esti gay, care e problema? Si ca sa iti raspund la intrebare, asa te nasti, si eu sunt gay si n-am ales sa fiu asa, accepta ideea asta ca iti faci rau singur si ce rost are?