| anonim_4396 a întrebat:

Va rog raspuneti-mi repede. De ce trebuie promovata imaginea unui anteprenor(om de afaceri) am nevoie de niste idei ca trebuie sa scriu un eseu. Va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| iulikka a răspuns:

Cu cat imagina antreprenorului este mai buna cu atat societatea care o detine este considerata mai buna, si el este considerat un om de afaceri foarte bun, si multi doresc sa colaboreze cu el doar dupa imaginea acestuia. Deci cu, cat img. acestuia este mai promovata cu atat firma lui este mai castigata