| NyanCat a întrebat:

Va rog raspunsuri urgente. Azi am fost la scoala la cabinet din moment ce am astigmatism. Cand trebuia sa ma uit la acele litere au intrat o fata si un baiat (erau colegi ) si aveau 15 ani. Ei au venit fiindca aveau rubeola. La noi la cabinet sunt 3 scaune unul langa celalalt si toti trebuia sa stam unul langa altul. Iar de cand am ajuns la 13:32 acasa ma mananca pielea fetzei de mor aici straight face Dar si mainile, pieptul si gatul + ca sunt putin rosie pe obraji. Din moment ce am stat unul langa altul este posibil sa am rubeola? Iar daca am avut la camin varicela, as putea avea acum rubeola? Scuzati categoriia dar ma grabesc.

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa speram ca nu ai nimic!
Urmareste atent toate simptomele si la cea mai mica banuiala, fugutsa la medic!