| Hirom a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine. Am 12 ani aproape 13 si imi place de o fata cu care sunt la un club de muzica. Eu de fel sunt mai timid si nu prea stiu ce sa fac. Am vorbit cu ea prin mesaje si i-am sus ca imi place de ea. Stie ca o plac de vreun an. Sfaturi repede ca habar n-am cu sa ma comport cand sunt langa ea. Si ea e o fire cuminte nu e o nebuna de aia care face numa prostii cand nu e langa parinti. Va rog mult sfaturi repede dau si funda si vot pentru raspunsul care merge Fara chesti gen sari pe ea sau chesti urate P. S: RASPUNS RAPID

5 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

II zambesti, o intrebi ce mai face, cum mai merge cu scoala, te ofrei sa o ajuti la o materi la care nu se pricepe, acum ca stie ca o placi-chiar daca esti mai timid- o poti saruta pe obraz, ca daca o saruti pe buza e posibil sa iti traga o palma. Sper ca nu team speriat. tongue Vezi si cum reactioneaza ea si incearca sa ii raspunzi la... ce iti cere nu stiu, la avansuri, intrebari, ce o fii. Succes si fiind ca e si ea timida nu ai de ce sa te temi!

| RaZ4Ing a răspuns:

Ma in primul rand nu trebuia sa ii spui ca o placi de vreun 1 an de zile pentru ca fetele si-o iau in cap. as vrea sa nu ma contrazici la ce zic pentru ca am o relatie de 2 ani si cunosc fetele destul de bine. si in al 2-lea rand continua sa vorbesti cu ea prin mesaje si daca o vei vedea vreodata suparata consoleaz-o si stai aproape de ea spune-i ca va fi bine vrajeli ca sa vada ca are un umar pe care sa planga. va merge bine crede-ma. Bafta!

| Hirom explică:

RaZ4Ing imi dai si mie ID tau de mess sami mai dai tu sfaturi daca este expert daca dai ID si merge si vb cu mine ai funda

| Hirom explică:

RaZ4Ing dai ID de mess sa ma mai sfatuiesti numai tu?

Răspuns utilizator avertizat