| oanadumitru2004 a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti cu maxima seriozitate la o intrebare care ma tot framanta de ceva timp.Credeti in vraji si vrajitoare? Stiti vreun ritual de dragoste incercat de voi si care sa fii dat rezultat?

7 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

laughing)) fata draga, daca lui nu-i place de tine, nu exista nici un ritual de dragoste care sa-l faca sa se indragosteasca nebuneste de tine. chestiile astea nu exista, pur si simplu. Daca maine vine o tiganca la tine si-ti spune ca face farmece de dragoste, sa faci stanga imprejur si sa pleci. Nu exista farmece de nici un fel: nici de dragoste, nici de legat cununii, nici de argintul viu sau alte tampenii. Tigancile astea nu vor altceva decat sa-ti ia banii. Si asa o sa se intampla. Daca te duci la vreo asa zisa vrajitoare o sa te cheleasca de bani si de aur si n-o sa-ti rezolve nimic. dupa ce o platesti bine, o sa-ti zica "aaa.pai vraja o sa-si faca efectul peste vreo 2 saptamani". si cand vezi ca totusi nu functioneaza, nu o s-o mai gasesti pe tiganca. si ramai si cu banii luati.
nu exista ritualuri de dragoste care sa mearga. daca baiatul nu te place, inseamna ca nici nu e potrivit pentru tine. pentru ca daca ar fi potrivit, ar observa si el, v-ati pupa, iubi si trai fericiti pana la adanci batraneti. asa ca lasa textele astea pentru ca nu o sa-ti faci rau decat tie. succes,

| Delire a răspuns:

Nu! si nu, nu cred! daca crezi in Dumnezeu nu ti se poate intampla asa ceva...straight face nu exista!

| elenac a răspuns:

Vraji vrajitoare?! ca sa atragi pe cineva trebuie doar sa-ti pui farmecele tale in vedere.ca de aceea te-a dat dumnezeu femeie!

| alexeanca a răspuns:

Lol nu cred! Nici nu am incercat asa ceva. Orice fel de vrajitorie se face doar cu ajutorul diavolului.Nu exista magie alba.Adevarul e ca eu nu cred in niciun fel de vraja.

| jenny_6656 a răspuns:

Nu cred

| babyaleyna_1834 a răspuns:

Eu sincera nu cred an vrazi dar daca ati place de cineva si vrei sa fii cu el trebuie sa te imbraci elegant uite cum ati spun eu:colati stransi pe tine adica sa fie lipiti de tine, bluza cu maneca lunga si frumoasa nu conteaza cumsi cizme neaparat.

| alex_4037 a răspuns:

Da sigur ca exista da-mi id tau si o sati zic eu sunt vrajitor