| anonim_4396 a întrebat:

Va rog si eu sa ma ajutati cu ceva. Am o prietena dar ea cica nu vrea sa fie sarutata. vb in fiecare zi cu ea. ea vrea cica sa fie impreuna cu mine. ii place de mine. si eu o plac. dar in nici un caz nu vrea sa fie sarutata :O. vreti sa ma ajutati? nu as vrea sa renunt la ea

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate e prea mica pentru sarut, sau poate va vedeti de prea putin timp. mai ai si tu rabdare, n-o grabi, cand va fi pregatita, va veti saruta.

| SufletDeCopil a răspuns:

Pff. ce ciudat?straight face dar macar ai intrebat-o de ce nu vrea smug?straight face poate ca ea inca nu a avut parte de primul sarut si ii e frica sa nu dea gresi si sa te dezamageasca tongue ia mai intereseaza-te si uh si afla motivul pentru care nu vrea, si daca nu stie sa sarute. spune-i ca o vei ajuta uh sa invete ca nimeni nu s-a nascut invatat tongue. succes! kiss

| Any_1345 a răspuns:

Poate nu sa mai sarutat tot posibilul se geneaza fa tu primul pas poate nu te va inspinge, hai kuraj big grin.