| nebunatica2967 a întrebat:

Buna TPU.
ajutati-ma urgent, dau funda!
imi placea, sau imi place sincer nici eu nu mai stiu, de un baiat din liceul meu care e cu 4 ani mai mare decat mine. am vb cu el pe mess, i am zis ca il plac, el a zis ca ar fi bine sa ne cunoastem, iar eu aflu azi ca el are prietena (cica de trei saptamana). ce sa fac? inca il plac. dar il si urasc, pentru eu chiar am crezut ca putem fi impreuna.

Răspuns Câştigător
| Alexutza_7880 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el intalnitiva discutati despre aceasta chestie si poate o sa se rezolve.vezi ce iti va spune si el